Z serii jaki TV? / 46-50" / 3D czy nie / DVB-S

misiek979

New member
Rozważam 2 TV
1.) SHARP LC 46LU824E
2.) Panasonic TX-P50G30E
a w zasadzie to 5.
3.) LG 50PZ570S
4.) Samsung UE46D6100
5.) LG 50PZ750S

Mam kilka wątpliwości:
1.) Czy wentylatorki w plazmach rzeczywiście słychać, głównie oglądam w nocy (mieszkam na wsi czyli b. ciche otoczenie)
2.) Czy ktoś używał Sharpa i Panasonica z kartami Cyfry/Polsatu/Nki? Czy to działa?
3.) Czy jest sens inwestowania w 3D (czy warto wybrać zamiast Sharpa i Panasonica - LGka lub Samsunga)
4.) Oglądam filmy HD (BD+MKV) oraz SDTV (obecnie ale kiedyś pewnie HDTV będzie), chciałbym dodatkowo zdjęcia (tryb foto czy to coś daje???)

Na większy ekran mnie nie stać więc... przedział cali 46-50.
 

don111

Banned
jeśli chcesz tani tv to LG 50PV350, sam go rozważałem mimo 2x wyższego budżetu (jakość ma fajną, tylko słabsze wyposażenie)
wchodząc w budżet >3k już sam skazujesz siebie niejako na zakup na lata, więc miałbym wątpliwości czy wtedy chciałbym takiego LG PZxxx który oferuje jakość identyczną jak PV350 tylko ma dodatkowo 3d
tu już wolałbym dołożyć do lepszego tv jak Panasonic z serii G, tylko znowu dochodzi dylemat - czy dokładać do 3d czy nie, bo kupując tv za takie pieniądze będzie to zakup na kilka lat zapewne
podsumowując, dołożyłbym do Panasonica GT30 lub kupiłbym LG 50PV350... albo złoty środek - Samsung 51D6900, ekstra wyposażony model, z 3d i bdb czernią na poziomie prawie Panasonica G30 i znacznie lepszą od tegorocznych LG, cenowo bardzo atrakcyjny tv

odnośnie wentylatorków - delikatnie je może być słychać jeśli są, ale nie będą one najmniejszym problemem, jeśli już zdarza się hałas w plazmach to jest to bzyczenie z elektroniki
 
Ostatnia edycja:
Do góry