Yamaha S663 - opinia

raf44

New member
Witam, niestety nie znalazłem opinii nt nowego odtwarzacza Yamahy S663. Ciekawy jestem czy wyeliminowano błędy z 661 tzn. głośną pracę i zawieszanie się. Jak ten odtwarzacz ma się do Pionka 410?

Z góry dzięki za informacje :)
 

pao

New member
Witaj,
o ile dobrze pamiętam, to S663 różni się od S661 tylko torem video (lepszy przetwornik), cała reszta jest bez zmian. Sam użytkuję S661 do kilku miesięcy i nie zaobserwowałem problemów, o których piszesz - pracuje cicho i bez zawieszeń, a chodzi średnio 2-4h dziennie (muza, filmy, bajki itp.). Jedyna wada dla mnie to długie ładowanie płyty (ok. 20sek.) i ubogi wyświetlacz.
 
Ostatnia edycja:

Lecho25

New member
Yamaha S663

raf44 napisał:
Witam, niestety nie znalazłem opinii nt nowego odtwarzacza Yamahy S663. Ciekawy jestem czy wyeliminowano błędy z 661 tzn. głośną pracę i zawieszanie się. Jak ten odtwarzacz ma się do Pionka 410?

Z góry dzięki za informacje :)

Ostatnio testowalem yamahe. Musze przyznac, ze przy LCD 42" nie ma co narzekac na male napisy, jest skalowanie do rozdzielczosci 1080. Obraz jest ok. Byl podlaczony dysk pod usb 250gb i bez problemu sobie poradzil. Byly male zawiasy tylko przy odtwarzaniu domowych nagran z mini dvd.
 

tedi111

New member
Witam posiadam DVD YAMAHA S663 po włożenie pendrive do czytnika USB i odpaleniu filmu nie ma dzwięku 5.1 tylko zawsze stereo (film jest nagrany w 5.1) a jak nagram na płytę DVD to jest 5.1 mam pytanie czy port USB nie czyta 5.1 ????? proszę o podpowiedz
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
byc moze tak jest, moze interfejs USB 2.0 nie potrafi przerobic tyle informacji naraz? Poczytaj instrukcje obslugi ampl.
 

PopaY

New member
Bez reklam
qura12 napisał:
Tylko przez HDMI obraz jest skalowany, przez component juz nie.
Przez component skaluje do 576p, a przez hdmi do 1080p. USB bez problemu odtwarza 5.1, coś musi być nie tak z portem.
 

tedi111

New member
ale mówimy o DIVIX w 5.1 nie DVD

divix AC3 5.1 takie właśnie próbuje odtworzyć i nic mam w stereo a jak ten sam nagram na DVD jest w 5.1

rzecz polega na tym że po wciśnięciu na pilocie audio pisze dżwięk dolby 5.1 a na amplitunerze 2.0 DVD i amplituner jest podłączony kabelkiem HDMI amplituner yamaha RX-V453 DVD S663 gdy odłączę DVD od amplitunera i podłącze bezpośrednio do TV a dżwięk DVD podłącze kabelkiem coxical jest 5.1 na amplitunerze sam już nie wiem czemu nie ma tego samego po kabelku HDMI skoro z płyty DVD jest 5.1 a z pena nie może wymienic kabelek HDMI proszę o rade
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

mago77

New member
yamaha 663 - bark dziwęku 5.1 z USB po kablu HDMI

Właśnie nabyłem to dvd i mam ten sam problem co tedi111, czy tak ma być czy jest jakieś rozwiązanie? Może coś mam źle ustawione? Bardzo proszę o pomoc.
 
Do góry