Yamaha s 661 czy Panasonic s 53

andzeloti

New member
Witam .
mam zamiar kupic DVD i nie za bardzo wiem na co sie zdecydować czy Yamaha s661 czy Panasonic s 53 a moze coś innego? Ma to służyć wyłącznie do ogladania filmów DVD czasem divixy, a nie do słuchania muzyki . Będzie to podpięte pod lcd JVC 32 X 70 ,bardzo prosze szanowne grono o poradę z góry dziękuje i Pozdrawiam
 

andzeloti

New member
witam blackninja a jak sie ma ten JVC do tego Panasa i Yamahy wiem ze jest tańszy ,wydaje mi się ze ma mały wyswietlacz napisz coś więcej na temat tego jvc
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Panasonic jest ok, Yamaha jest dobra, nad JVC można pomyśleć przez te same sterowanie z pilota TV. możesz jeszcze pomyślec na Pioneerem.
 

andzeloti

New member
a jak z obrazem czy jest między nimi jakas wyrazna róznica i który ma wieksze mozliwości ustwienia obrazu , interesuje mnie też funkcja czasu pozostałego do końca filmu .
Pozdrawiam
 

andzeloti

New member
Ok dzięki zaraz przestudjuje

witam ponownie
a co sadzisz o tym DV 300 lub 400 Pioneera jak on wypada na tle ww modeli c
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

nowy13

New member
No i ja stoję przed dylematem miedzy tymi dwoma DVD
Kupiłem ostatnio LCD Panasonica LX700. Kupowałem go w ciemno. Znaczy znałem tylko opinie użytkowników tego forum.
DVD bedzie służyć jednocześnie do DivX,Mp3. U rodziców mam cały zestaw kina domowego Yamahy+Jamo. Wiem co ten sprzęt potrafi. W przypadku tych odtwarzaczy coś będę dalej sobie kompletował żeby stworzyć właśnie zestaw kina domowego.
Czy oba czytają PL znaki i napisy w (*txt).
Do panasonica przekonuje mnie VieraLink, ale później jakiś ampli itd to już nie wiem ?
Zastanawiam się jeszcze nad sony ns78 który ma USB i czyta *txt
 
Ostatnia edycja:
Do góry