Yamaha RXV765 czy RXV1065 co wybrac ? pod S606 JAMO lub M33i z Mission

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
przecież masz już kroczek od Onkyo 905 . Jak zagadasz zBlackninja - to dostaniesz extra cenę.
I to jest kultowy model :D.
 

PeterMac

New member
Bez reklam
wiem wiem 905 to kawał kloca ponad 24kg 1kW :] ale zapewne ponad 4k trzeba za niego dać, a taki 807 mozna miec juz za nieco ponad 3k :) a zapewne 905 juz ostatnie sztuki a ja bede brał dopiero na początku lutego.
 

PeterMac

New member
Bez reklam
hawk11 - juz patrzylem ten obrazek jpg z tego testu ale nie zauwazylem ze to jest Yamaha bo ktos sie walnoł i podpisał Sony nad modelem 2065 :) no widać ze w stereo lepsza i o to mi chodzi.

Jestem po odsłuchu RX-V1065 + słynnych B&W 683 i nie powaliło mnie to na kolana zupełnie, owszem grało to co najwyżej dobrze ale bass jakis przy dużawy i kartonowaty (obecnie słucham Logitech Z-680 i fakt nic nie zastapi sub'a ale co może sie wydawać dziwne grają jak dla mnie bardziej miękko i przyjemniej) jakoś zbyt chirurgicznie i sztywno grają te Bowersy moze sie nie znam, na dniach kolejny odsłuch tym razem KEF IQ90 :)
 
Ostatnia edycja:

Obecny

New member
Czy ta Yamaha nie bedzie miala nic przeciwko jesli bede mial zamiar (a mam) wpuscic do niej obraz poprzez hdmi a dzwiek poprzez kabel optyczny ? (czy mozna wybrac niezalezne wejscie obrazu i dzwieku bo sa dwa optyki i oba mam zamiar wykorzystac) dziekuje i pozdrawiam
 
Do góry