Yamaha RX-V671 czy Pioneer VSX-921

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
771 to trochę wyższy model od 671, ale też droższy. Jeżeli nastawiony jesteś na Yamahę to z tych dwóch bierz bezapelacyjnie 771.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

MasterD23337

Klub HDTV.com.pl
VIP
mors111 ja posiadam także suba 200. Więc bas mam jakby co:) . Krzysiek1980 to wiem, że jest wyższym modelem. Ale co za nim przemawia(rx-v771) na korzyść, jakimi funkcjami góruje nad 671. A może różnice są niewielkie.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Na plus 771 to większa moc na kanał, lepsza dynamika, USB (nie jestem pewien czy 667 ma), wejście Ethernet. Jak masz kasę to zawsze lepiej zainwestować w wyższy model ampli niż niższy i nie chodzi tu nawet o bajerki tylko o sam dźwięk, dynamikę grania, moc do napędzenia kolumn.

mors111 ja posiadam także suba 200. Więc bas mam jakby co .
Sub w filmie ok, ale stereo słucha się raczej bez suba. Chyba że masz jakiegoś w konstrukcji zamkniętej? Dlatego kolega pisze jak gra Pioneer vs Yamaha, ale może to faktycznie kwestia ustawień.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
no i pełne PRE OUT posiada 771, mocniejszy zasilacz, pilot samouczący jak się nie mylę to 671 takiego nie posiada, i odsłuchując te 2 modele to 771 gra zdecydowanie lepiej i chyba dla tego jest taki przeskok cenowy między tymi modelami, 771 posiada jeszcze 2 wyjścia HDMI
 

MasterD23337

Klub HDTV.com.pl
VIP
blackninja dzięki za info. Dzwoniłem dzisiaj do audioplaza i powiedzieli mi, że w przyszłym tygodniu będą wiedzieć coś dokładnie. Więc się wstrzymam. Jeszcze raz dzięki.
 

MasterD23337

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja tylko dzwoniłem informacyjnie do tego sklepu. Dzięki za info. Jak będę kupował to w takim sklepie gdzie będzie gwarancja oficjalnego dystrybutora. Jeszcze raz dzięki
 

MasterD23337

Klub HDTV.com.pl
VIP
FFooXX5 nie wiedziałem, że blackninja sprzedaje. Dzięki za info. Blackninja czy w razie czego, to można zakupić u Ciebie. Pozdrawiam
 

MasterD23337

Klub HDTV.com.pl
VIP
Po wielu przemyśleniach zdecydowałem się jednak na Onkyo model TX-nr709 u blackninja. Wszystkim forumowiczom dziękuję za porady i opinie. Jak przyjdzie i będzie po testach do się podzielę wrażeniami.
 
Ostatnia edycja:
Do góry