Yamaha RX-V661 + JBL E-80

hasgaliel

New member
owszem możliwe, że ES80 były niewygrzane ale ELACi wygrzane napewno nie były bo to było ich pierwsze podłączenie...
na forum bardzo mało jest o tych głośnikach, może ktoś przybliży ich charaktrystykę? bardzo proszę
 

Rad87

New member
hello
kupilem ten odtwarzacz(yamaha dvd s-661) i jestem z niego bardzo zadowolony obraz i dzwiek piekna sprawa nie ma to jak natural sound z amplitunerem rx v-459 wspolgra kolorystycznie i funkcjonalnie wspaniale. Mam tylko 1 mały problem polskie napisy, których nie moze odczytac z filmów moj przedmówca napisałe że sciagnąl akutualizacje softu by ten problem zniwelowac mozna prosic o link do niej?
 

hasgaliel

New member
Decyzja zapadła

Przeszliśmy z moją kochaną Żonką dłuuugą drogę od zestawu Yamaha RX-V661 + JBl E-80. Od tego czasu przeczytałem setki postów na tym forum, dzięki którym dowiedziałem się, jak uboga jest moja wiedza na temat audio lub KD. W trakcie zdobywania tej wiedzy zmienialiśmy nasze typy, które kolejno przechodziły etap odsłuchu i ostatecznie na placu boju zostały
ampli: H/K 255, H/K 355
fronty: MA BR6, MA RS6
odsłuchaliśmy tego we wszystkich 4 mozliwych układach i całkowicie subiektywnie ułożył się ranking:
1. H/K 355 + MA RS6
2. H/K 255 + MA BR6

pozostałe układy(czyli 255+RS6 i 355+BR6), wg nas, "nie grały" ze sobą.

Decyzja nie była łatwa, bo cenowo 1 zestaw jest dużo droższy niż 2 a różnica w jakości dźwięku była zauważalna ale nie tak jak w przypadku pozostałych zestawów....ostatecznie poszliśmy po bandzie i zamówiony został

H/K 355 + MA RS6


dziękujemy za pomoc, zwłaszcza blackninji
 
Do góry