Yamaha RX-V563 + DVD-S661+Sharp Aquos

osiak

New member
witam,
jestem nowy na forum, dzisiaj stałem sie posiadaczem następującego zestawu kina domowego:
amplituner: Yamaha RX-V563
DVD : Yamaha DVD-S661
TV: Sharp Aquos 37" Full HD
Głośniki Prism Emerald HT-300
1 pytanie: Jakimi kablami mam połączyć tv, dvd i amplituner abu uzyskac 100% mozliwosci sprztu ?
2 pytanie: Jakich kabli glosnikowych użyć?
3 pytanie: jaki sub polecacie do tego zestawu?
4 pytanie: jak oceniacie taki zestaw?
pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc
kuba
 

andreas1957

New member
kabelki

jak tylko mozesz to łacz wszysdko hdmi, ale nie daj się nabrać na super super kable za 100 zeta lub wiecej, naczytałem się na rówznych forach o tym i praktycznie sprawdziłem kupiłem prolinki po ok. 20 zł i jest ok. czytałem niedawno test kabli do 1.5 m. i nie było żadnej różnicy a chyba tej długosci + - bedziesz używać,co do kabli głośnikowych to uzyj równiez niezbyt drogich kabli ale wazne ay srednica była ok. 2.5 mm za ok 3 zł za metr moim zdaniem nie poczujesz różnicy przy tej klasie sprzętu , chopciaż sprzedawcy beda chcieli Ci wcisnąć droższe
 

osiak

New member
andreas1957 napisał:
jak tylko mozesz to łacz wszysdko hdmi, ale nie daj się nabrać na super super kable za 100 zeta lub wiecej, naczytałem się na rówznych forach o tym i praktycznie sprawdziłem kupiłem prolinki po ok. 20 zł i jest ok. czytałem niedawno test kabli do 1.5 m. i nie było żadnej różnicy a chyba tej długosci + - bedziesz używać,co do kabli głośnikowych to uzyj równiez niezbyt drogich kabli ale wazne ay srednica była ok. 2.5 mm za ok 3 zł za metr moim zdaniem nie poczujesz różnicy przy tej klasie sprzętu , chopciaż sprzedawcy beda chcieli Ci wcisnąć droższe
rozumiem że telewizor z ampliunerem za pomoca hdmi potem amplituner z dvd rowniez hdmi.
1.czy dzwięk z tv bedzie odtwazany przez amplituner po podłączeniu kablem Hdmi?sprzedawca w sklepie mowil cos o kablu optycznym?
 
Ostatnia edycja:
Do góry