Yamaha RX-V473 vs. Denon AVR-1713

cropka

New member
Witam. Bylem juz prawie zdecydowany na Yamahe i gotowy zaplacic ok.1300 zl i to jest max jaki moglem wydac na ampli ale teraz znalazlem Denona ktory kosztuje ok.1000 zl i zastanawiam sie czy czasem jego nie kupic w takiej cenie. Jutro przyjada Jamo S 606, pokoj 5x4 a sprzet bedzie sluzyl 80% muzyka i 20% film. Dodam ze nie mam iPhona wiec ta funkcja w obu jest niepotrzebna ale z radio internetowego bede napewno korzystal (glownie rock , pop czasem muzyka klasyczna).

Pozdrawiam
 

cropka

New member
Okolo 1000 a w przy tym kursie nawet mniej bo z UK. Dziekuje za szybka odpowiedz. Moze ktos jeszcze cos napisze dlaczego Denona bo patrze na obie specyfikacje ale one mi nie powiedza ktory gralby lepiej muzyke ktora ja slucham.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

cropka

New member
Witam ponownie. Czesto bywa ze chcemy cos kupic a kupujemy zupelnie cos innego . I tak jest w moim przypadku - zastanawialem sie miedzy Yamaha RX-V473 a Denonem AVR-1713 i pojechalem do sklepu posluchac oba a kupilem ... Denona AVR-2113 bo mieli przecene i kosztowal troche wiecej niz Yamaha RX-V473 (ok. 1400 zl) + 3-letnia gwarancja. Teraz przenosze sie do tematu o tym modelu i zaczynam studiowanie kazdej strony bo troche tego jest.

Pozdrawiam.
 

babeo

New member
Witam ponownie. Czesto bywa ze chcemy cos kupic a kupujemy zupelnie cos innego . I tak jest w moim przypadku - zastanawialem sie miedzy Yamaha RX-V473 a Denonem AVR-1713 i pojechalem do sklepu posluchac oba a kupilem ... Denona AVR-2113 bo mieli przecene i kosztowal troche wiecej niz Yamaha RX-V473 (ok. 1400 zl) + 3-letnia gwarancja. Teraz przenosze sie do tematu o tym modelu i zaczynam studiowanie kazdej strony bo troche tego jest.

Pozdrawiam.

Można wiedzieć, co to za sklep?
 
Do góry