Yamaha RX-V465

irr68

New member
Mam zamiar kupić amplituner yamaha RX-V465 + zestaw kolumn Jamo S 416 HCS 3 .Proszę o opinie co do trafności wyboru tego sprzętu .
 

kodi1985

New member
Stoje przed podobny wyborem. Na ampili można powiedzieć ze się zdecydowałem, jeszcze szukam głośników.

Do jakiego pomieszczenia potrzebujesz ?

pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Whiplash

New member
Bez reklam
Z tanszych ampli lepiej wypada onkyo507 i nie powielam opini forum tylko polegam na wlasnym odsluchu. Nie wiem jak Yamaha ale onkyo chyba nie przepuszcza 1080p jeno 720p
 

Gohan111

Member
Yamaszka nie ma żadnych problemów z 1080p itd. mam ps3 oraz komputer htpc podłączony do tego amplitunera kabelkami HDMI , oraz sam amplituner podłączony do TV Samsunga b530 , wszystko działa bez zarzutów , żadnych problemów podczas przełączania źródeł , nic w głośnikach nie pierdzi etc. , a gdy wyłączymy amplituner jego porty hdmi działają jak zwykłe złączki (tzw.HDMI THROUGH) i dźwięk idzie bezpośrednio na tv . Przydatna funkcja gdy chcemy zaoszczędzić trochę energii lub gdy nie słuchamy muzyki/filmów tylko np przeglądamy internet .

pozdrawiam
 

marecki6

New member
Bez reklam
moze ktos z posiadaczy ONKYO 507 napisze jak to jest z tym 1080P ? bo tez bede prawdpodobnie wybierał miedzy tymi dwoma modelami
 
Do góry