Yamaha RX-V465 czy Denon AVR-1611??? Co wybrać???

xxseba95xx

New member
Cześć
Pytanie takie jak w tytule. Pomóżcie mi wybrać między Yamahą RX-V465 i Denonem AVR-1611. Bardziej jestem przekonany do Yamahy, ale wszyscy naokoło zachwalają Denona. Nie wiem co kupić. A może jakiś inny amplituner podobnej klasy??? Co mi doradzicie???
 

marecki6

New member
Bez reklam
napisz jakiego brzmienia oczekujesz, do jakich kolumn podlaczysz ampli i jakie masz warunki jezeli chodzi o powierzchnie oraz stosunek uzytkowania kino/muzyka
 

xxseba95xx

New member
napisz jakiego brzmienia oczekujesz, do jakich kolumn podlaczysz ampli i jakie masz warunki jezeli chodzi o powierzchnie oraz stosunek uzytkowania kino/muzyka

Sprzęcik raczej do muzyki, film raz na jakiś czas. Głównie muzyka, słucham house, techno, muzyki klubowej, więc zależy mi na dobrym brzmieniu i niezłej linii basu. Ogólnie liczę na jak najczystszy dźwięk. Pokój ok. 15m^2. Planuje zakupić zestaw 5.1 Magnat Supreme 1000/200/C250/SUB301A. Tak przy okazji napiszcie czy dobre kolumny wybrałem?
 

killpit

New member
Niezła linie basu to raczej nie u Denona prędzej w H/K uraczysz tego Pioneer lub Onkyo,Jeżeli chodzi o Yamaszkę lepiej brać do kina niż muzyki.
Co do głośników przyzwoite są te magnaty.
Powiedz mi jaką kwotę masz do wydania?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Też bym podobnie się kierował
Czyli Pioneer 819
Harman 255
Marantz 1501
Onkyo 607
I kolumny Jamo 606 lub Klipsch F1
Pozdrawiam
Krzysztof
600059615 tel
 

marecki6

New member
Bez reklam
no wlasnie koledzy mnie ubiegli ...sadzac po modelach o ktorych piszesz to na ampli chcesz przeznaczyc okolo 1300zl i wydaje mi sie ze pionek 819 bedzie jedna z najlepszych opcji zwlaszcza jezeli zalezy ci na dobrym basiku - mysle ze sie nie zawiedziesz .... w yamaszce 465 ciezko bedzie wycisnac "dobra linie basu" ...c odo kolumn to spokojnie mozesz lykac jamo s606 albo klipsch f1 ... napisz jeszcze o jakiej powierzchni do naglosnienia mowimy
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Klisch F1 i sub 10+ Pioneer i trzymaj się poręczy. Ale podpytaj Blackninja jeszcze i o ceny też.
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Widze ze na tym forum polecane sprzety to HK Onkyo i Pionek . Mialem w domu harmana i wcale nie jest taki super jak mozna by wnioskowac czytajac posty po paru minutach grania na HK mozna smazyc jajka ,co do basu mam denona i wcale od harmana nie odstaje . Chce zaznaczyc ze w denonie jest rozbudowany EQ w ktorym kazde pasmo mozemy podbic czego u harmana brak.

Najlepeij bedzie jak sam posluchasz kilku amp. i wybierzesz ten ktory ci pasuje najlepiej.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
nikt nie mówi że odstaje czy nie odstaje .
Denon to dobra firma . Ale nie słyszałem o tym żeby ktoś smażył jajka.
Do tego służy raczej patelnia. Chociaż na pustyni można smażyć w piasku.

Nie doczytałeś też polecane są jeszcze inne firmy .
Czyli Pioneer 819
Harman 255
Marantz 1501
Onkyo 607
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Sorry ale jajek to na 40stopniach się nie smaży.
Przy muzyce jakiej słuchasz bardziej wskazane jest zastosowanie HK lub Onkyo.
 

xxseba95xx

New member
Też bym podobnie się kierował
...Pioneer 819
Harman 255
Marantz 1501
Onkyo 607...

Piszecie o tych ampli, owszem są ok, podobają mi się, ale tylko Pioneer 819 mieści się w widełkach cenowych. Mam zamiar na amplituner przeznaczyć 1300, max. 1400zł. No i może Onkyo 607 się wyciągnie za tyle, a Harman czy Marantz już troszkę droższe.


A powiedzcie mi czemu ta Yamaha odpada??? Jaka będzie różnica między Yamahą, a Pioneerkiem czy Onkyo???
 
Ostatnia edycja:

marecki6

New member
Bez reklam
jezeli chodzi o muzyke to jak dla mnie yamaha gra plasko i bezplciowo ... duzo zalezy od tego jakiej muzy sie slucha ale do muzy jakiej sluchasz i brzmienia jakiego potrzebujesz yamaha to nie bedzie dobre rozwiazanie-mowa oczywiscie o modelu 465 .... przejdz sie do sklepu i posluchaj
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Yamaha nie jest zła ale nie
pełnej sceny jak Pioneer czy Harman
Na Onkyo musisz mieć wiecej kasy bo 1600 zł
Oczywiście wybór należy do Ciebie
 

xxseba95xx

New member
Ostatnia edycja:

Whiplash

New member
Bez reklam
nikt nie mówi że odstaje czy nie odstaje .
Denon to dobra firma . Ale nie słyszałem o tym żeby ktoś smażył jajka.
Do tego służy raczej patelnia. Chociaż na pustyni można smażyć w piasku.

Nie doczytałeś też polecane są jeszcze inne firmy .
Czyli Pioneer 819
Harman 255
Marantz 1501
Onkyo 607

Kiki chcialem zobrazowac iz harman grzeje sie dosc mocno w porownaniu do denona.. :]
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To ja byłbym za zestawem Onkyo i Jamo -do kina jeśli więcej
Cenę sprawdź u Blackninja. Chyba lepsza oferta.
 
Do góry