Yamaha RX-V2067

-=pUnIsHeR=-

New member
wcześniej napisałem, ze mój model to rx-v2065, ale menu zbyt sie nie rózni pod względem funkcjonalności (rózni się wizualizacją). co do suba, to tak jak wcześniej napisałem nie ma na wprost w menu opcji on/off. zgodnie z ustawieniami sub powinien otrzymywać sygnał z amplika, a nie wzbudza się.

RX-V2065 - Yamaha Downloads Other European Countries
pozycja 4lub 5 od góry
podłaczenie suba: str. 11 i konfiguracja: str.48.
 

bagiennik

New member
Bez reklam
POTRZEBNA JEST KALIBRACJA !!!

Na 49. jest wszystko wyjasnione, ustaw fronty na small, suba na "Yes/On" i może zadziała troche.... bez podstawowej umiejętności obsługi i zasady działania to i tak jest strata czasu :)
 

-=pUnIsHeR=-

New member
bagiennik: dziękuję za cierpliwość, ale to nie takie proste :) wiem, ze dla ciebie wyglada to trywialnie, dla mnie juz nie. kalibracja będzie możliwa jak odnajde mikrofon. póki co skorzystałem z opcji manualnej. kolejny raz napisze, że nie ma w menu opcji subwoofer ON/OFF. a ustawienia suba, które mam w menu nie kieruja na niego źródła dziwięku. gdyby kierowały to kolor diody na subie (JBL es250pw) zmieniłby się z pomarańczowego na zielony, co oznaczałoby, ze ma źródło sygnału.
 
Ostatnia edycja:

bagiennik

New member
Bez reklam
Jeszcze pare innych rzeczy tu ma znaczenie ;>
Tryb dzwięku, czy w trybie stereo sub jest aktywny czy nie...
Z jakiego źródła i jak skonfigurowanego idzie dzwięk...
Jak ustawione jest odciecie suba ...
Jakie sa twoje oczekiwania co do istoty suba ;>
Czy na subie jest wszystko poustawiane prawidłowo.
Czy sub jest sprawny, tymbardziej że to JBL w dodatku wireless
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Podłącz suba do działającego wyjścia analogowego, tylko przedtem ścisz na maksa :) jak nie włączy się po kablu to kupiłeś uszkodzony.
 

-=pUnIsHeR=-

New member
dziala. ale na amplu trzeba było dać poziom basu prawie na maxa. ja miałem na połowie skali i niskie tony były prawie niesłyszalne. generalnie spasowanie tego to nie jest prosta sprawa.
 

-=pUnIsHeR=-

New member
podbiłem sygnał na suba na +9dB i jest ok. skala jak wiadomo do +10dB.
gdyby znalazła się tu osoba, która ma Yamahę rx-v2065 i suba JBL es250pw to proszę o kontakt na PW. z góry dziękuję.
 
Do góry