Yamaha RX-V1065B czy Pioneer VSX-2021?

drastic31

New member
Witam,

mam dylemat odnośnie wyboru amplitunera do zestawu kina domowego, który ma grać w pokoju 18m2. Będzie zestawiony z Jamo 608 HCS 3 + Jamo SUB 360. Czasami muzyka, czasami film. Celem jest duża dynamika dźwięku bez wysokiej głośności. Kandydaci:

Yamaha RX-V1065B
Pioneer VSX-2021-K

Konstruktywne wypowiedzi mile widziane :)
 

Sławo

New member
Co wybrać.

Jeśli jest to Twój pierwszy raz w tej dziedzinie, to nie zazdroszczę......
Po pierwsze rozpocznij od opini na CEN_O - jeśli mnie wymoderują, to czytając wspak OENEC, tam pod amplitunerami znajdziesz garść informacji o ww. sprzęcie;
- po drugie pojedź sobie do salonu z możliwością odsłuchu: OBEJRZYJ, POMACAJ, POSŁUCHAJ. Te klocuszki to już wyższa sfera w tym grajdolniku. Na pewno YAMAHA jest zakomita, ma prostą budowę, 3 lata gwarancji, jest niezawodna i bardzo dobrze gra, w KD również nie będzie lipy bo operuje na znakomitych układach obróbki obrazu i dźwięku. Jest to pierwsza liga. Pionier niegdyś błyszczał, ale to było bardzo kiedyś, obecnie stara się powrócić do super ligi. Jeśli natomiast chcesz sprzęt do muzyki, to nie polecam amplitunera ale WZMACNIACZ.....a to jest zupełnie inna jazda...
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Dorzuć jeszcze AVR365 od Harmana, tu w porównaniu do konkurencji pojawi się bas nawet przy cichym słuchaniu.
 

Krzych_c

New member
Jeśli jest to Twój pierwszy raz w tej dziedzinie, to nie zazdroszczę......
Po pierwsze rozpocznij od opini na CEN_O - jeśli mnie wymoderują, to czytając wspak OENEC, tam pod amplitunerami znajdziesz garść informacji o ww. sprzęcie;
- po drugie pojedź sobie do salonu z możliwością odsłuchu: OBEJRZYJ, POMACAJ, POSŁUCHAJ. Te klocuszki to już wyższa sfera w tym grajdolniku. Na pewno YAMAHA jest zakomita, ma prostą budowę, 3 lata gwarancji, jest niezawodna i bardzo dobrze gra, w KD również nie będzie lipy bo operuje na znakomitych układach obróbki obrazu i dźwięku. Jest to pierwsza liga. Pionier niegdyś błyszczał, ale to było bardzo kiedyś, obecnie stara się powrócić do super ligi. Jeśli natomiast chcesz sprzęt do muzyki, to nie polecam amplitunera ale WZMACNIACZ.....a to jest zupełnie inna jazda...

A to dobre, opinie na ceneo :lol:. Z tych dwóch amplitunerów brałbym Pioneera.
 
Do góry