yamaha rx-v 575 v onkyo tx-nr626

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Do tego Onkyo powinieneś porównywać Yamahą 675. Napisz więcej informacji. Jakie kolumny? Jaki metraż? Czy sprzęt głównie do filmów czy również do muzyki? Jeśli tak to jakiej? Jaki max budżet?
 

osjan84

New member
chodzi mi o to czy ktoś jest w stanie doradzić który sprzęt jest lepszy bo parametry urządzeń są prawie identyczne. Może znajdzie się ktoś kto słyszał obydwa urządzenia i jest w stanie powiedzieć który "lepiej" gra.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
w stereo na pewno trochę przeważa yamaha, w kinie to obydwa zagrają na tym samym poziomie :), yamaha ma pasywne chłodzenie i awaryjność jest minimalna:p
 

osjan84

New member
dzięki za odpowiedzi ale chyba jednak zdecyduje się na Yamaha RX-V575+Taga Harmony TAV-606 v.3 Special Edition chyba już wszystkie opinie na forach testach itp. przejrzałem i jak będzie tak jak opisują te sprzęty to będzie git. Jeszcze tylko czekam na cenę jaką mi poda blackninja i pobieram :)
 

osjan84

New member
witam ponownie mam pytanie bo mam okazje kupić marantz 6006 za 2tys. wcześniej już byłem przekonany, że zakupie Yamahe RX-V575. Mają one grać z Taga Harmony TAV-606 v.3 Special Edition. Czy marantz to będzie dobry wybór w takiej cenie?
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Amplituner jak najbardziej ok., a na pewno klasowo i brzmieniowo lepszy od Onkyo serii 5xx. Cena powiedzmy normalna, ale tez bez rewelacji. Na allegro mozna znaleźć model 6007 na 3 letniej gwarancji w cenie 2900zł. Pewnie piszesz o tym właśnie z allegro?
 
Do góry