YAMAHA R-S300-denon pma 510

pinio12

New member
na wzmak ok.1300 pln.tylko nie wiem czy deli 6 dadzą mi zadawalającą ilość basu. Lubię czarną muzę i soczysty bas.podoba mi sie brzmienie wharfedale onyx 300 ale za drogie. fajny bas mają też quadrale 6000 ale znowu słabo z górą.

na wzmak i głośniki mam ok.3000-3500 zł. z głośników podobają mi wharfedale onyx 300.deli concept 6 nie słyszałem ale podobno mają słaby basik . fajny bas mają też quadrale 6000 ale z resztą średnio. i co dalej?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

don111

Banned
ze świetnym i mocnym basem oraz bardzo dobrą resztą pasma - Oli Roth 40, grają bardzo "soczyście", w cenie 2 tys. moim zdaniem bez konkurencji z mocnych, nowych podłogówek
alternatywy to Heco Metas 500/700, Magnat Quantum 655/657 lub Klipsch RF 62 ale tu jedynie bas jest podobnej jakości, reszta trochę odstaje od Roth 40
 

pinio12

New member
słuchałem klipsch rf 62 i bardzo mi sie podobały tylko jakby ciutko słabo z dołem ale reszta super. skoro oli roth 40 grają od nich lepiej to bym sie na nie skusił tylko żę nie mam gdzie ich posłuchać.
 

don111

Banned
tak, z pewnością jest "bardzo" soczysty i nisko schodzący jak w poprzednich modelach JBLa ;)
kiedy wy w końcu przestaniecie ściemniać z tą marką :roll:
 

pinio12

New member
monitor audio mr6,heco metas xt501,magnat q657,roth audio oli 40- wszystkie kolumny w podobnej cenie.Które głośniki waszym zdaniem będą najlepiej grały z hk 3490?. słucham popu soul rap itp. lubię piękną scenę i wokal z zrównoważonym środkiem i mięsiste pełne basy.Które kolumny waszym zdaniem spełnią moje oczekiwania? wiem że cudów nie będzienie w tej cenie.
 
Do góry