Yamaha PianoCraft E320 czy Denon D-M37

arnold1313

New member
Witam,
potrzebuję mikrowieżę, czy moglibyście mi pomóc w wyborze pomiedzy Yamaha PianoCraft E320 a Denon D-M37 ? A może coś innego w granicach 2000 zł, ale o podobnych gabarytach. Zgóry dziekuję za opinie i rady.
Pozdrawiam.
 

arnold1313

New member
Witam,
rock, pop, jazz, zależy od kto słucha, ja czy moja żona. Zależy mi na małych gabarytach, ale na dobrej jakości, cichym napędzie. Nie jestem znawcą w tej dziedzinie, więc nie wiem czy można połączyć "małe" z dobrą jakością odsłuchu. Szukałem nawet dzisiaj i proponowano mi pioneer PDX-Z9.
 

steeze

steeze
Pomagam
VIP
pewnie że można połączyć małe gabaryty z dobrą jakością - należy tylko pamiętać że np pianocraft nie zagra tak jak zestaw stereo składający się m.in. z okablowania które samo zbliży się do ceny całego systemu yamahy ;)

osobiście bym wybierał między jvc (serią woodcone) a yamaha (szczególnie do rocka). denon jest dla mnie za ciepły ale jeśli słuchasz dużo jazz'u to może ci przypasować.

jeśli możesz natomiast zwiększyć kwotę i nie zależy ci np na odtwarzaniu filmów to warto rozważyć złożenie sobie zestawu stereo ;)

pozdrawiam
 

mandaryn

New member
słuchałem PC 810 i Denona 37
lubię rocka, dynamiczne brzmienie i wybrałbym zdecydowanie Denona, w porównaniu do Yamahy ma fajną średnicę i wysokie tony, Yamaha brzmiała ok, dopóki nie włączyłem Denona i wtedy usłyszałem muzykę w Denonie, nie hałas jak w Yamaha, wszystko to podczas 20min bawienia się w Media Markt, gdzie nie ma sali odsłuchowej, w tle leci inna muzyka, a przez megafony ciągle wołają sprzedawców - różnica na korzyść Denona była znaczna

ps. w domu mam amplituner KD Yamaha, nigdy nie miałem Denona
 

Garf

New member
Trochę przypomnę wątek... Czy ktoś miał do czynienia z Denonem, waham się pomiędzy nim a Yamahą e810. Czy ktoś mógłby powiedzieć co lepiej zafra w warunkach domowych?
 
Do góry