Yamaha NS-SW700 czy JBL ES250?

batekk

New member
Czy miał ktoś do czynienia z tymi subami? Ograniczyłem wybór do tych dwóch tylko teraz trzeba się zdecydować :)
 

gadzeciaz

Member
Bez reklam
mam jbl 250
To potęga basu,trzęsienie ziemi które z pewnością poczujesz,a i trzeba wzmocnić okna by ich bas nie zdmuchnął ,serio. Polecam tego suba.
 

batekk

New member
Napisze ktoś jaka jest przewaga JBL nad Yamahą..? Bo z tego co czytam na forach wszyscy polecają es250 a o SW700 za dużo nie ma.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Przewaga jest taka, że w większym pomieszczeniu JBL nadal spełnia swoje zadania głośnika niskotonowego w naszym systemie.
 

batekk

New member
Jeszcze jedno pytanie. Ja wygląda podłączenie JBL bezprzewodowego do AV? nie ma z tym żadnych problemów? i czy po za opcją bezprzewodową można go też podłączyć kalbem?
 

batekk

New member
Mam już tego JBL'a w domu i powiem ze jak pościłem test basów to w jednym miejscu na łączeniu ściany ze sufitem dziwny dzwięk zaczął się wydobywać :) a był tylko na połowe rozkręcony.. Nie wiem jaka wypada w porównaniu z innymi subami ale jestem w pełni usatysfakcjonowany jego mocą. Gra w pokoju 17m2 i pokretło mam na 1/3 ustawione, wiec spokojnie poradzi sobie nawet chyba z ponad 30m2 pomieszczeniem.

Dzięki chłopaki za doradzenie JBL'a.
 
Do góry