Yamaha - nadchodza modele na 2011

siucha

New member
Aby za wiele nie kopiowac i wklejac - zamieszczam tylko link mam nadzieje ze nie poleci ;)

Dodajcie www ;)

hd-motion.com/2011/03/17/yamaha-amplis-gamme-2011-rx-v371-rx-v471-rx-v571-rx-v671/
 

Jok3r

New member
Bez reklam
No bardzo podobnie do Onkyo z tyłu, tylko, że w 309 o tyle bardziej ubogo, że same sprężynki, mniej HDMI, poza tym parametrowo też niby lepiej niż Onkyo, ale się zobaczy jakie to będzie miało przełożenie na rzeczywistość. Natomiast 509 to już miażdży tym radiem internetowym, tylko ciekawe kosztem czego się ono tam znalazło.
 

Vaderus

New member
Bez reklam
Na ten rok znacznie wiecej nawet niższych modeli ma mieć radio internetowe - poczytajcie sobie zapowiedzi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Jok3r

New member
Bez reklam
No w amplitunerach Yamaha do 571 na pewno nie ma radia internetowego z tego co na razie przedstawili. Nie wiem jak jest w wyższych modelach akurat, więc tutaj się nie wypowiadam.
 

czarny2807

Well-known member
Bez reklam
No bida z nyndzą w tych nowych modelach,ale te ostatnie modele też bez polotu

Hmm. To co napiszesz o Onkyo i innych skoro twierdzisz, że Yamaha bez polotu a we wszystkich testach wygrywa zdecydowanie? A najfajniej napisali w jednym z testów: "Yamaha RX V-2067 - czy potrzeba coś więcej? Zdecydowanie nie."
 

Vaderus

New member
Bez reklam
Hmm. To co napiszesz o Onkyo i innych skoro twierdzisz, że Yamaha bez polotu a we wszystkich testach wygrywa zdecydowanie? A najfajniej napisali w jednym z testów: "Yamaha RX V-2067 - czy potrzeba coś więcej? Zdecydowanie nie."

Na forach amerykańskich obserwuje od jakiegoś czasu powtarzające się opinie żeby właśnie Onkyo omijać szerokim łukiem, bo coś im się z jakością porobilo tak juz od kilku miesięcy...
 

krisder

New member
Bez reklam
No bardzo podobnie do Onkyo z tyłu, tylko, że w 309 o tyle bardziej ubogo, że same sprężynki, mniej HDMI, poza tym parametrowo też niby lepiej niż Onkyo, ale się zobaczy jakie to będzie miało przełożenie na rzeczywistość. Natomiast 509 to już miażdży tym radiem internetowym, tylko ciekawe kosztem czego się ono tam znalazło.


Mam nadzieję że stwierdzasz to na podstawie porównania dwóch równorzędnych ampli (309 to najniższy model Onkyo) a nie z Yamahą 2067.
 

czarny2807

Well-known member
Bez reklam
moze ma ktos mozliwosc dac link do testu 2067 a marcowym czy kwietniowym audio video lub jesli jest taka moliwosc wkleic tekst testu

Tej gazetki nie ma nadal w kioskach. Będzie numer marcowy razem z kwietniowym. Kiedy? Jak dzwoniłem i pytałem w zeszłym tygodniu to powiedzieli, że może będzie w piątek - 01.04. Minął prawie tydzień i nadal jej nie ma.
 

ostry66

New member
Akurat dziś przeglądałem tą gazetę w jednym z gdańskich hipermarketów wiec nie mogę się zgodzić z przedmówcą.
Rzeczywiście jest w niej test yamahy 2067 i autorzy dali rekomendacje, głównym minusem wg nich jest jakiś problem z trybem stereo.
Nie czytałem całego artykułu i nie wiem czy aż tak się tym klockiem zachwycają jak kilka miesięcy temu zachwycali się modelem rx-v 767 (ten model w liście rankingowej znajdującej się również w tym numerze to jedyny ampli z najwyższą rekomendacją i opisem że niby najlepszy dostępny na rynku w cenie do 3k)
Ogólna ocena o 1 punkt wyższa od testowanego w tym samym numerze marantza (chyba 7005)
 

Jok3r

New member
Bez reklam
Mam nadzieję że stwierdzasz to na podstawie porównania dwóch równorzędnych ampli (309 to najniższy model Onkyo) a nie z Yamahą 2067.

Na podstawie modelu 371 w porównaniu z 309 (dwóch najniższych), bo mówimy o nowych modelach. W żadnym poście nie porównywałem do siebie modeli, które nie są swoimi odpowiednikami, chyba, że były w podobnych cenach, więc nie wiem skąd te przypuszczenia. Ja nie z tych co proponują tylko jedną firmę i świata poza nią nie widzą, więc nie muszę robić takich porównań:) Z resztą jak napisałem zobaczymy ile z tych parametrów będzie miało przełożenie na rzeczywistość, bo papier wszystko przyjmie:)
 
Ostatnia edycja:

czarny2807

Well-known member
Bez reklam
Do stereo zalecają tryb Pure Direct. Piszą aby koniecznie wyłączyć wszelkie ulepszacze. No a jeśli ktoś naprawdę chce mieć dobre stereo zalecają kupno odtwarzacza. Stereo ogólnie wypadło w tym teście słabo.
 
Do góry