Yamaha Dvd S 661

maciek121

New member
Witam
Mam pytanie do właścicieli YAMAHA DVD S 661:
Czy odtwarzacz odtwarza filmy w Xvidzie ? W opisie jest DiVix ale to faktycznie tylko divix czy niesprecyzowane do konca ?
Pozdrawiam
 

qura12

Member
Bez reklam
Nie ma porblemu z napisami (troche ciężko ze znalezieniem opcji wyswietlającej polskie znaki ale jak poszukasz to znajdziesz :) ), ale są troche mało wyraźne. Ew. możesz wgrać inny soft który pozwala na zwiększenie napisów
 

muzyszyn

New member
Witam.
Soft o ktorym mowa wyżej zapodalem i ja.róznica spora -dzieki ;)

Mam jednakl wrazenie, ze obcina dłuższe linie textu...:(
Macie podobnie?Jak sobie z tym radzicie?

I przy okazji-pytanie do tego, który podzielił sie linkiem do tegoz softu:
mozesz podzielic sie informacjami, skąd go masz ?
jestem ciekaw, czy istnieje jakies forum uzytkownków 661 (polskie lub zagraniczne)...
 

muzyszyn

New member
dzieki za linki, przydały sie, bo faktycznie-doczytałem na softpedii, ze soft posiada 5 rodzajów(wielkości) czcionek-tyle że widoczne to jest jedynie w... angielskim menu ;)
tak wiec zmianilem na ENG-i faktycznie-jest !!, tyle ze czcionka SMALL i tak jest ogromna, i często linijka tekstu jest ucinana...:(
znalazlem przy okazji linki do opisów softu modyfikujących firmaware, wiec w wolnej chwili spróbuje sie pobawic czcionkami.
 

dinderi

New member
muzyszyn napisał:
dzieki za linki, przydały sie, bo faktycznie-doczytałem na softpedii, ze soft posiada 5 rodzajów(wielkości) czcionek-tyle że widoczne to jest jedynie w... angielskim menu ;)
Możesz równiez wyedytowac plik językowy tak, zeby i po polsku opisywał wielkośc, możliwej do wyboru czcionki.
Wtedy Twój firmware będzie naprawdę "miodek" ;)
 

maniura

New member
Twardziel do 661

Witam,
czy spotkaliście się z softem do 661 pozwalającym odczytywać podłączony twardziel przenośny powyżej 80GB? W Manualu napisano, że tylko na pojemność jest odczytywana...:( i rzeczywiście, mój nie czyta dysku 500GB. Miałem wcześniej Mante...i ta radziała sobie z tym dyskiem ;).Czyżbym zamienił na gorszy?
 

Punisherpl

New member
Nie wiem jeszcze czy soft z 663 obsługuje więcej niż 80,jezeli nie to pozostaje zrobić partycję <80 GB w formacie FAT 32 i smiga bez problemów,należy też pamiętać że DVD widzi tylko pierwszą partycję.
 
Do góry