Yamaha BD-S1067 3D DLNA SACD BD Universal Player

rafix01

Member
Bez reklam
Vaderus, używasz funkcji SCENE (ampli + blu)?
Jeśli tak, to gdzie kupiłeś przewód mono mini jack 3,5mm?
 

Vaderus

New member
Bez reklam
Jak najbardziej używam funkcji Scene - mam ich już zaprogramowanych 7.
A przewód to zwykły mały jack - mały jack stereo. Kupisz za 2zł i wcale nie szukaj ani nie kombinuj z mono.
 

Vaderus

New member
Bez reklam
Od 19.11.2012 jest dostępny nowy firmware v.1.7012

Opis na stronie Yamahy mówi dość enigmatycznie tylko o jednej poprawce: "This software includes the following improvements: Playback stability of certain discs" (czyli, że poprawiono "odtwarzanie niektórych dysków").

Czy instalował to już ktokolwiek? Wiadomo, co faktycznie poprawia ten software i czy w ogóle warto go instalować?

Zastanawiam się, czy przypadkiem nie jest to próba "przemycenia":
1. Cinavia
2. ograniczenia rozdzielczości i jakości obrazu po wyjściu Component tylko do standardowych rozdzielczości.

Firmware dostępny tutaj: BD-S1067 - Yamaha Downloads Other European Countries
 

dandys223

New member
Miałem nadzieję że jak wgram nowe oprogramowanie to będę mógł odtwarzać FLAC ,nie widzę żadnej różnicy pomiędzy softami a odtwarzacz używam głównie do filmów mkv dużej rozdzielczości pod tym względem jest ok.mam dysk 1000gb.
 

dandys223

New member
Chciałem zapytać jak działa ten odtwarzacz w sieci bo mam zamiar kupić dysk sieciowy i zrobić sieć domową tak aby można było odtwarzać na różnych urządzeniach dlna
 

Vaderus

New member
Bez reklam
Chciałem zapytać jak działa ten odtwarzacz w sieci bo mam zamiar kupić dysk sieciowy i zrobić sieć domową tak aby można było odtwarzać na różnych urządzeniach dlna

Ja odtwarzam na nim tylko pliki z sieci z mojego serwerka. Dziala wyśmienicie, bardzo szybko i daje super jakość (w przeciwieństwie do PC, którego tez mam połączonego do ampli, tv i projrktora ale z którego jakość obrazu i dźwięku jest wyraźnie słabsza).
 

andemanone

New member
wgrałem z 1.4 na wspomniany 1.7 i na razie nie zacina laduje szybko dvd odtwarza dyski 2,5 cala szybciej niż na 1.4 moze o sekunde
 

chudymg

New member
Hej. Czy na 1.7012 dalej dziłają wszystkie MKV tak dobrze jak na poprzednim sofcie? Czy są jakieś różnice po aktualizacji (na + czy na -)?
 
Ostatnia edycja:

zeppelin

New member
Koledzy, odtwarzacz przestał widziec płyty, CD jaki SACD, próbowałem czyścić, ale płytki czyszczącej dvd też nie widzi...
Miał ktoś taki problem?
 

gryzek

New member
Hej

Mam pytanie czy miałes problemy z odtwarzaniem mkv z dzwiekiem dts hd?
bo u mnie 1067 wiesza się na amen.
Spokojnie łyka m2ts ale wtedy nie widzi napisów.
 

gryzek

New member
Sprawdziłem i niestety moja Yamaha nie trawi mkv z dźwiękiem dts hd
ale pliki mt2s dts hd czyta bez problemu ale wtedy z kolej nie widzi napisów b
 
Do góry