Yamaha A-S2100 do kolumn B&W CM9

pdodu28

New member
Czy ktoś miał możliwość odsłuchu wzmacniacza Yamaha A-S2100. Chodzi mi głównie o połączenie z kolumnami marki B&W. Mam obecnie amplituner i blu-ray również marki Yamaha i mam nadzieję, że po dołożeniu wzmacniacza zyskam dużo lepszy dźwięk, oczywiście w stereo. Jak ktoś ma inny pomysł to prośba o propozycję. Zakup będzie zaraz po świętach.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Niestety nie słyszałem, ale czytałem ostatnio test w Audio Video i był zachwalany. Twierdzili, że jest znacznie lepszy niż poprzednik S2000. Ale wiadomo jak to jest z testami. I te analogowe wskaźniki mocy moją swój urok:)
 

werf

Active member
Bez reklam
Wzmacniacz fajny ale do tych kolumn posłuchaj MF M6. Sklep który ma te kolumny ma też ten wzmacniacz
 

pdodu28

New member
Podobno A-S2100 jest dużo lepszy od swojego poprzednika także powinno być tylko lepiej. Muszę coś kupić do kwoty 9K także jak na obecną chwilę nie widzę nic lepszego. Z zakupem będzie szybka akcja póki połówka wyraża zgodę i nie chodzi o pół litra :)
 

pdodu28

New member
Wzmacniacz Yamaha A-S2100 kupiony i jest już po odsłuchu w domu. Tak na szybko to szczęka na podłodze. Nie sądziłem, że można aż takie dźwięki wydobyć z tych kolumn. Moim zdaniem w stereo amplituner RX-A2020 do kupionego wzmacniacza to przepaść i to wielka, oczywiście na plus.
 
Do góry