yamaha 671

titane2007

New member
Mam zamiar kupić aplituner yamaha 671 jaki zestaw kolumn polecacie do tego amplitunera ... wogóle zestawik ma grac w salonie w domu - trudno okreslic metraż bo kuchnia otwarta jest ... i wyjście na górę na zestaw moge wydac kolo 4000 zlotych
 
I

irek6311

Guest
Firmowy zestaw : Yamaha NS-F150 frontowe + Yamaha NS-P150 surround (NS-B150) i centralnego (NS-C150) .
 

titane2007

New member
no tak skoro nie są wyrafinowane brzmieniowo ... to jakie polecasz ... oczywiście w rozsądnej cenie ... zeby potem nie załowac ze mozna było dorzucić pare stówek i cieszyć się dużo lepszym brzmieniem. Dzięki za pomoc.
 

Max78

New member
Kumpel zestawił Yamahe RX-V 671 z Dali M505 (front), centralnym Dali Concept i SUBem Dali Basis 100, Efektowe tymczasowo to jeszcze Onkyo, a będą Concepty od Dali.
Nie wiem jak na fronty, czy dali Concpet 6 będą OK., ale ogólnie Dali z tą Yamahą grają dobrze - bez szaleństw, ale zamuleń też nie było. Dźwięk nie męczy i jest przyjemny.
 

titane2007

New member
Dzięki serdeczne za zainteresowanie tematem w kwietniu wybiorę się na odsłuch w studiu :) i juz mam jakiś poglad wyrobiony. raczej bede słuchał 60 % kino i 40 % muza ....
 

davero79

New member
Hej, a co sądzicie o ALTUSACH 300 do YAMAHY 671 (mam zamiar kupic) teraz mam zestaw z techniscem 850, Tonsil Fenix komplet 5.0 plus sub dosc mocny z 99r plus do tego 2 kolumny tonsil (nie pamietam juz nazwy z 98r 110w rms) Myślę, że używałbym ich (ALTUSÓW) głównie do muzy w sumie głośno :) co do kina hmm nie wiem jak by one brzmiały w porównaniu do Fenixów. Pomieszczenie jest dość duże taras zadaszony wytłumiony około 45m2 (z tym, że sprzęt leży w drugiej połówce tam mam projektor z ekranem)
 
Do góry