Yamaha 463 z Jamo S416?

jacekpiwo

New member
Witam wszystkich
Jestem tu całkiem nowy więc nawet do końca nie wiem czy w dobrym miejscu zadaję to pytanie i proszę o wyrozumiałość.
Zatem czy Yamaha rx v463 będzie się w miarę porządnie "zachowywała" przy głośnikach Jamo S416 HC53 +Sub200?
A może jakieś inne głośniki (na zakup tego ampla to jestem w 99% zdecydowany - 1% pozostaje na Yamahę 663) do pokoju "kwadratowego" ok. 20 m2 (muza i film 50/50; do tego "N" i nagrywarka Panasa).

Pozdrawiam
 

jacekpiwo

New member
Budżet "teoretycznie" nie ma znaczenia. Mogę dać 2 lub 3 tys. a jeżeli trzeba to i 5 się uzbiera.
Chodzi mi przede wszystkim o efekt (audiofilem nie jestem:eek:k:) tzn. za niedużą kasę kupić "coś" co mnie posadzi w fotel i nie będzie mi się chciało z niego wstawać:D (dodam że to jest pierwszy sprzęt tego typu - więc mam bardzo małe rozeznanie).

Pozdrawiam
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
jezeli i 5 tys. sie uzbiera-to zbieraj... bedzie to twoj pierwszy sprzet wiec co jesli wydasz 3 tys. i po pol roku stwierdzisz ze moglo by byc "cos lepszego"..?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jacekpiwo

New member
To może inna propozycja z mojej strony:
Jeżeli mogę prosić o podanie konkretnych "zestawów" (amplituner +5.1 lub 7.1) w poszczególnych przedziałach cenowych np co 1000 zł (od 2000 do 5000). Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc.
 

jacekpiwo

New member
... i nie upieram się przy Jamo, ale bardzo dziękuję za podpowiedź
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry