Yamaha 463 czy 663 ? Pomożcie

yanoosic

New member
Witam,

Posiadam DVD Pioneer 410, kolumny Prism Onyx 200, telewizor full hd Samsung i N (biały).
Pokój ok. 23m2
Kino/Muzyka (trance, house) - 40/60%

Teraz zakup amplitunera. I cały czas w głowie miałem Yamahe 463, jednak zacząłem myśleć o 663.
Czy warto dołożyć te 500zł ? (dodam że sporo czasu zajmie mi zebranie tej dodatkowej kwoty)
Czy Yamaha 463 ma audio over hdmi ?
Czy do tych kolumn Onyx200 Yamaha 663 nie bedzie za dobrym amplitunerem ?

Czekam na jakaś podpowiedź od Was.

Pozdrawiam
Paweł
 

wojak pit

New member
Jestem przed tym samym wyborem. Jeżeli możesz to dozbieraj kasy i kup 663. Sprzęt oparty na lepszej elektronice (digital top art), posiada dekodery Dolby TrueHD oraz DTS HD Audio (więc przyszłościowy). Kiedyś może kupisz odtwarzacz Blu-ray i nie będziesz musiał zmieniać ampa. Na stronie audio.com.pl znajdziesz test tego ampa. Niestety tych głośników nie słyszałem ani nic o nich więc nie pomogę.
Mogę jedynie powiedzieć że ten amp gra naturalnie bez przebarwień jak na ten przedział cenowy.
Pozdrawiam
 

tomek_tp

New member
Posiadam rowniez Prism Onyx 200 z tym, ze podlaczone do yamacha 363. Obecnie bral bym 663 ale zdecydowanie do tego amplitunera przydaly by sie lepsze kolumny..
 

qura12

Member
Bez reklam
Lepiej najpierw zainwestuj w nowe kolumny bo do tych raczej nie ma sensu v663 podłączać... Kup sobie Jamo s506 a potem uzbieraj na amplituner.
 
Do góry