yahaha bd-a1010

T75

New member
Witam serdecznie!Od kilku dni mam tego playera i mam pytanko do posiadaczy rowniez tego playera.Czy czyta Wam wszystkie plyty CD bez problemu bo moj z kilkoma ma problem a dokladniej ich w ogole nie widzi.Plytki napewno sa ok bo PS-3 lyka je bez problemu.Przy okazji drugie pytanko:czy slyszycie duza ronice w stereo pomiedzy HDMI a ANALOGIEM bo u mnie praktycznie nie ma roznicy.POZDR.:sad:
 

atsii

New member
Witam,niestety ten typ chyba tak ma.W moim też czyta jak mu się zachce,do tego niedawno doszły kłopoty z wysówaniem tacki.Jak za tą kasę to nie będę pisał co bo mnie krew zalewa.Co do dzwięku po analogu gra o wiele lepiej niż cyfrowo obraz też niczego sobie dlatego mu wybaczam.
 

T75

New member
Siemka!Czyli widze ze trzeba przywyknac.A Mozesz powiedziec jakich kabelkow uzywasz i z czym to u Ciebie wspolpracuje?????Pozdr.
 

atsii

New member
Podłączony jest do ampli yamahy RX-A1010,głośniki monitor audio,kabelki niestety nazwy nie pamiętam dostałem je od kumpla na prubę i tak zostało
 

T75

New member
Widze ze mamy ten sam sprzet ,tylko u mnie glosniki inne Narazie to wszystko gra raptem kilkanascie godzin(ciaglego grania)-kilka dni i zapewne nie jest wygrzane-szczegolnie glosniki.Generalnie jestem zadowolony choc powinno czytac wszystko.Dzieki za odpowiedz i POZDR.
 

Tonio

New member
witam...U mnie Bd-a1010 hula bez problemu...cichy jak mysz...czasami chwile sie zastanowi ale płytki CD łyka bez zajaknięcia.Bluraye czyta zachwycająco ...naprawde nie mam sie do czego przyczepić...funkcja CD jest podłączona conectami analogowo z RX-V861,po wcisnieciu na obydwóch urzadzeniach Pure-Direct....ech....gra fajnie...ma B&W 620 więc czasami pokaze na tych monitorkach co potrafi...generalnie nie załuję że mam Yamaszke 1010...fajna sprawa.
 
Do góry