Xtreamer Prodigy Black

jhrebel

New member
Witam posiadam Xtreamer Prodigy Black FW.4.2.7 z twardym dyskiem 3TB Western Digital Caviar Green WD30EZRX.

Zainstalowałem go w odtwarzaczu i sformatowałe,następnie skopiowałem kilka filmów.Problem w tym że odtwarzacz nie zawsze widzi hdd lub zacina się w czasie odtwarzania.Zaczeło mnie to denerwować to dysk twardy sformatowałem programem na pc.Utworzyłem jedą partycje z filmami.Xtreamer widzi dysk ale dalej są problemy z odtwarzaniem filmów,co jakiś czas się zacina.
Prędzej miałem Asus oplay tv pro i raczej nie miałem takich problemów,przynajmniej ich nie pamiętam.A Xtreamera kupiłem tylko ze względu na jukebox.

Proszę o pomoc.
 

zxx

New member
problem z DVB-T

Witam,
Zakupiłem Prodigy Black między innymi ze względu na DVB-T i możliwość oglądania TVP1 i 2 w HD. Niestety gdy włączam DVB-T przełączami się na wyjściu HDMI na PAL i567. Sygnał jest silny bo idzie po kablu. Pytanie czy ten typ tak ma czy jednak powinno być inaczej. Z góry dzięki za odpowiedź. Jak to nie będzie działać to do zwrotu.
 

zxx

New member
Witam posiadam Xtreamer Prodigy Black FW.4.2.7 z twardym dyskiem 3TB Western Digital Caviar Green WD30EZRX.

Zainstalowałem go w odtwarzaczu i sformatowałe,następnie skopiowałem kilka filmów.Problem w tym że odtwarzacz nie zawsze widzi hdd lub zacina się w czasie odtwarzania.Zaczeło mnie to denerwować to dysk twardy sformatowałem programem na pc.Utworzyłem jedą partycje z filmami.Xtreamer widzi dysk ale dalej są problemy z odtwarzaniem filmów,co jakiś czas się zacina.
Prędzej miałem Asus oplay tv pro i raczej nie miałem takich problemów,przynajmniej ich nie pamiętam.A Xtreamera kupiłem tylko ze względu na jukebox.

Proszę o pomoc.

Witam,

Ja się przymierzam do zamontowania dysku. Rozwiązałeś już może problem? Jakieś sugestie co powinienem brać pod uwagę? Z góry dzięki
 
Do góry