Xtreamer Pro czy Hyundai M-Box R3150S

zukes

New member
Chcę kupic odtwarzacz multimedialny. Głównie do odtwarzania roóznego matetriału video divx, mkv + zdjęcia. Napisy mam w formacie txt choć toleruję ich przekonwertowanie. Chcę aby urządzonko chodziło cicho i dało się postawić w salonie.

Nie może się wieszać, szarpać odtwarzania, nie odtwarzać polski ogonków i itp.

Budżet z dyskiem do 1500zł. Tu pytanie czy kupić 1TB czy większy.

Interesującą pozycją wydaje się ten Hyundai M-Box R3150S ale nikt go nie zna co może oznaczać duże kłopoty.

Dodam że za Hyundaiem przemawia stabiilność, której Xtreamerowi bark dla filmów mkv.
Za Xtreamearem możliwości sieciowe i lepsze wykorzystanie jako NASa urządzenia.
 
Ostatnia edycja:

tvenno

New member
hey zukes, sam od niedawna szukam jakiegoś ciekawego odtwarzacza sieciowego, i na wstępie co udało mi się wysondować, to fakt że najciekawsze i najbezpieczniejsze opcje oferuje Human Media. Przede wszystkim dają 2 lata gwarancji. Modeli do wyboru na ich stronie jest bardzo dużo, ten o którym Ty napisałeś odtwarza napisy w formacie .txt i posiada mnóstwo innych funkcji, obczaj sobie na ich stronce w dziale "Oferta" :p masz całkiem niezły budżet na ten zakup, pozazdrościć... ja niestety dysponuje dużo mniejszym. Ale myślę że i tak znajdę coś odpowiedniego dla siebie :)
 

KubaArek

New member
Bez reklam
Interesującą pozycją wydaje się ten Hyundai M-Box R3150S ale nikt go nie zna co może oznaczać duże kłopoty.

hm ,na temat Hyundai faktycznie mało jest w dziale sprzęt ale chyba dlatego że są one bezproblemowe :) ja mam L110 śmiga wszystko co jemu zapodam ,aktualizacje oprogramowania wychodzą dosyć często
tu HYUNDAI MBOX PL - Wsparcie możesz prześledzić historię aktualizacji
myślę że ten którego masz na oku jest b-dobrym sprzętem w tym przedziale cenowym ,a jak masz jakieś pytania to możesz na GG, skype lub telefonicznie popytać (nr jest podany na stronie)
 

mrq

New member
stoje przed podobnym wyborem- tyle tylko, ze poza R3150S biore rowniez pod uwage R600 (bardziej kompaktowe wymiary).

Jezeli chodzi o plusy Xtremera Pro nalezy jeszcze dodac:
*zewnetrzy port eSata (szybkosc kopiowania plikow z komputera)

A myslales moze o Xtremerze eTRAYz?

Pzdr!
 

zukes

New member
Dlaczego nie Xtreamer

Powiem wam szczerze. Chcę siąść przed telewizorem i obejżeć filmik. Ni echcę bawić się co chwila we wgrwanie sofu. Przećwiczyłem to na YAMADZIE (kto jeszcze pamięta taki odtwarzacz). Po pewnym czasie masz wszystko w nosie (np zacinanie się filmów lub problemy z napisami) nie chcesz się bawić w upgrade.

Dlatego chyba wezmę tego Hyundai M-Box R3150S dołożę dysk 1TB i zamknę temat. Odpósiłem temat NASa bo żaden z lepszych odtwarzaczy nie supportuje DLNA a tylko wtedy NAS jako server multimedialny ma sens.

Pytanko jak z obrazami BlueRay typu TS mozna przełączać audio?

No i jak z tymi napisami txt. Są jakies problemy?

CHętnie posłucham od tych co eksploatują.
 

KubaArek

New member
Bez reklam
z napisami txt jest wszystko ok :) czyta w formatach [x] [xx] i {x} {xx} polskie znaki bez problemu,zmiana koloru, rozmiaru,synchronizacja i pozycja jest regulowana a co do BlueRay iso nie wypowiem się bo nie miałem jeszcze takiego filmu ,filmy BlueRay AVCHD odtwarzasz z pełną obsługą wyboru języka czy napisów.
 

waldek11

New member
Witam!
Ja mam co prawda inny model Hyundai-a a mianowicie Mbox P500 z dyskiem 1TB i jestem bardzo zadowolony odtwarza wszystko co jest dostępne na rynku w tym Blu-ray .iso ,DVD .iso, polskie znaki txt, zdjęcia odtwarza bardzo szybko nawet w rozmiarach 20MB(nawet z rozszerzeniem .tif )
Urządzenie służy mi też jako dysk sieciowy (serwer SAMBA, FTP, Bittorrent)
 

Galenius

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam, właśnie sam mam zamiar zakupić odtwarzacz i model R3150S bardzo mnie zainteresował - ciek jestem czy autor wątku zakupił go a jeśli tak -jakie wrażenia z użytkowania?

Dodatkowe pytanie - czy w urządzeniach Hyundai po zamontowaniu wifi da sie streamowac obraz płyty BR bezpośrednio z PC z pominięciem twardego dysku w odtwarzaczu?
 

zuku0211

New member
Witam!
Ja mam co prawda inny model Hyundai-a a mianowicie Mbox P500 z dyskiem 1TB i jestem bardzo zadowolony odtwarza wszystko co jest dostępne na rynku w tym Blu-ray .iso ,DVD .iso, polskie znaki txt, zdjęcia odtwarza bardzo szybko nawet w rozmiarach 20MB(nawet z rozszerzeniem .tif )
Urządzenie służy mi też jako dysk sieciowy (serwer SAMBA, FTP, Bittorrent)

Interesuje mnie możliwość odtwarzania (nawigacja po plikach) muzyki z odtwarzacza w formacie flac i mp3 BEZ potrzeby włączania TV. Czy ten wyświetlacz w Mbox 500 który masz, albo w innych Mbox-ach (600, 650) umożliwia taką nawigację?
A może Extreamer Pro (podłączony do amplitunera) ma taką funkcję aby można było "odpalić" muzykę z komputera w LAN-ie bez włączania TV?
Jak ktoś wie - proszę o info. Dzięki
 
Do góry