Xtreamer (Media Player & Streamer)

domek

New member
matias2004 napisał:
Co cie martwi z polskimi napisami Domek?Sa ,dzialaja zaczy.
Podobno są problemy z napisami w formacie txt. Niby chodzą, ale tracą synchro i sie rozłażą.
I pytanko. Czy ta nowa wersja z poprawionym wentylem będzie wysyłana wraz z nową dostawą. Skąd masz info nt. nowej wersji?

Edit:
Widzę, że to przeróbka "home made". Napisz co użyłeś, żeby tak przerobić playerka?
 
Ostatnia edycja:

matias2004

New member
Txt w ogole nie dzialaja , ale to chyba tylko polski patent , watpie zeby to zrobili.Moderzy moze zrobia , dzialaja swietnie napisy w innych formatach np.srt ,do ktorych to zamieniam txt dwoma kliknieciami programem srt v1.1.

Chlodzenie dysku qoltec +regulator jakis.
 
Ostatnia edycja:

wiatrak

Active member
Bez reklam
Zawsze mnie zastanawia w tych wszystkich cichych modach wentylacji X'a: a co z dyskiem twardym? Bo wydaje mi się że oryginalny wentylatorek bardziej dmucha na stronę płytki gdzie mamy HDD a mniej na tą z radiatorem... :???:
x fan.JPG

Na ile można wywnioskować z fotki, to płytka przecina okrąg wentylatorka w 1/3...1/4 jego wysokości, czyli dużo więcej powietrza jest nawiewane na HDD...
 

luk007

New member
Czy może się ktoś wypowiedzieć jaka jakość jest na wyjściu kompozytowym wideo X-a? Narazie podłączyłbym go do zwykłego TV więc HDMI nie użyje.
 
Ostatnia edycja:

luk007

New member
Dzieki, w takim razie nici z kupna. Dziwi mnie dlaczego nie ma chociażby wyjścia S-video nie mówiąc o SCART z RGB na którym jest lepsza jakość.
 

wiatrak

Active member
Bez reklam
luk007 napisał:
Dzieki, w takim razie nici z kupna. Dziwi mnie dlaczego nie ma chociażby wyjścia S-video nie mówiąc o SCART z RGB na którym jest lepsza jakość.

Z composite zawsze jest kiepska jakość... ;)
A co do reszty: przydałoby się to i owo więcej, ale co z ceną? :)
 

adimg19

New member
luk007 napisał:
Dzieki, w takim razie nici z kupna. Dziwi mnie dlaczego nie ma chociażby wyjścia S-video nie mówiąc o SCART z RGB na którym jest lepsza jakość.

Nie wiem czemu sie dziwisz. Przeciez to jest przede wszystkim odtwarzacz HD... i tak dobrze, ze chociaz jakies analogowe zlacze dali. Nawet na SCARCIE z RGB nie osiagniesz dobrej jakosci, tego nawet nie ma co porownywac z HDMI. Chyba, ze chodzi Ci tylko o divx... to wtedy bez sensu kupowac taki sprzet jak byle jaki odtwarzacz dvd sobie z nimi poradzi
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
domek napisał:
Podobno są problemy z napisami w formacie txt. Niby chodzą, ale tracą synchro i sie rozłażą.
I pytanko. Czy ta nowa wersja z poprawionym wentylem będzie wysyłana wraz z nową dostawą. Skąd masz info nt. nowej wersji?

Edit:
Widzę, że to przeróbka "home made". Napisz co użyłeś, żeby tak przerobić playerka?


CO Wy z tymi txt napisami stekacie, kurcze ludzie macie srt, ja rozumiem ze wczesnije mieliscie DVD z divx i czytaly txt, ale macie tez kompa i srt to moment jest zrobic, zreszta z netu macie wybor jakies sciagnac i sa tam inne formaty, ktory urzadzenia wspieraja
 

luk007

New member
Wiadomo, że HDMI żaden analog nie dorównuje ale... nie każdy ma LCD a jednak chciałby móc odtworzyc takie formaty jak mkv czy FLAC w jakości przynajmniej takiej jak na zwykłym dvd.
 

sihborx

New member
Chłopaki powiedzcie jedno
Jak teraz jest z tym nieszczęsnym wiatrakiem????
Jest już to poprawione czy jak????????????

Czy trzeba na własną rękę .....
 

hanti

New member
watpie aby dalo rade cos z tym zrobic bez uzycia wiekszego wentyla ;), niby jakies 10000 obrotow maja dac zamiast tego 13000 w 2 turze wysylek, ale maly wiatraczej raczej nie moze byc cichy ;)
 

wiatrak

Active member
Bez reklam
A dokładnie to może być cichy, ale będzie dmuchał tyle co nic... ;)
Konstruktorzy się nie popisali, księgowi i owszem! :D
 

sihborx

New member
pytanie na ile jest to wadą - i jak to może wpłynąć na komfort pracy, komfort oglądania filmów....

ps- a może lepiej odpuścić go sobie abo jeszcze poczekać (na coś innego) np.ten asus- O!Play HDP-R1- albo wrócić do WD???????
 

wiatrak

Active member
Bez reklam
Z nowości na Realteku X jest chyba najlepszy (poza śmigłowizgaczem).
Ale i tak trzeba poczekać na aktualizacje softu, żeby chociaż robił to wszystko co obiecuje producent...

Owe inne playerki mają typowe menu Realteka, co oznacza tylko kilka pozycji na liście plików i na stałe włączony podgląd, co powoduje długie przeskakiwanie pozycji na liście.

Od WD jest chyba jednak nieco lepszy, a jeśli (X) będzie wspierał dźwięk HD to przewaga znacznie wzrośnie.

Co do głośności to wypowiedzą się użytkownicy, ale z tego co można przeczytać jest makabra. Chyba że ma się fuksa i egzemplarz z niegłośnym wentylatorem...
 

sihborx

New member
W takim razie PROŚBA Do WSZYSTKICH KTÓRZY JUŻ POSIADAJĄ Xtreamer-!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Proszę o wypowiedź nt. tego nieszczęsnego wentyla.......
Jak on Wam się sprawuje (jak faktycznie jest uciążliwy

pozdrawiam
M.
 
Do góry