Xtreamer (Media Player & Streamer)

tomud

New member
@pkomp:

Jak iXtreamer jest 200zl tanszy - chyba cos nie tak ;)

X 2010 SW - 99Euro
XPro -149Euro
iX - 175Euro

Lepszy to pojecie wzgledne, dokowanie to tylko zaleta dla posiadaczy sprzetu Apple (a to nie jest obligatoryjne i nie kazdy napala sie na ten sprzet). Dysk 3.5" to tez nie dla kazdego zaleta...

Co do dobrych cen to nie wiem co masz na mysli. Nie wiem czy sa lepsze i gorsze ceny, kazdy sprzet ma taka cene ktora klient jest w stanie zaplacic za dane urzadzenie :)

Tak samo trudno tutaj mowic lepszy/gorszy sprzet... wszystkie te urzadzenia sa targetowane do innej grupy osob. Tak aby kazdy wybral model najbardziej optymalny dla niego :)

@NET24:

jak ruszylo to spoko :) w takim razie smacznych browarkow ;) i milego ogladania. Do tego polecam naprawde wspominane forum bo tam staram sie umieszczac najnowsze wersje xIpla i prowadzic jakis support. Do tego jak rozwiazac niektore problemy jest juz tam opisane.
 
Ostatnia edycja:

maanmy

New member
A ja dalej nie mogę się przebić do polskiego działu i zaraz mnie k.... coś trafi , podpowiedzcie proszę jak tam wejść . Bezpośredni link nie działa , szukam na głównej stronie w odnośnikach , wpisuje do wyszukania i nic .
 

bebbop

New member
A ja dalej nie mogę się przebić do polskiego działu i zaraz mnie k.... coś trafi , podpowiedzcie proszę jak tam wejść . Bezpośredni link nie działa , szukam na głównej stronie w odnośnikach , wpisuje do wyszukania i nic .
http://xtreamer.net/ --> zakladka Community ---> Official Forum --> dzial Xtreamer International Forums --> Europe --> Xtreamer Polska

Jakiej przegladarki uzywasz? Moze zmien na inna i wtedy zadziala bezposredni link:
http://forum.xtreamer.net/forum/242-xtreamer-polska/
 

maanmy

New member
Niestety nie działa , nawet na ff .dzięki za podpowiedż , przy wyborze z international forums europe dostaję

An Error Occurred

Sorry, an error occurred. If you are unsure on how to use a feature, or don't know why you got this error message, try looking through the help files for more information.
 

maanmy

New member
jestem zarejestrowany . FF i IE nie otwieraja wejscia na forum , rozwijam zakłądkę z wyborem europe , asia itd ... i otrzymuje informacje o błędzie . Sam nie wiem co jest grane :(
 

tomud

New member
No wlasnie o wielkosc po czesci chodzi i o pobor pradu przez dysk. Nawet Green-y 3.5" wiecej szarpia niz male 2.5". Inna sprawa to tak sie obecnie zastanawam i widze ze jeden dysk jak wspomnialem to malo i bez NAS-a trudno sie bedzie obejsc. Zwlaszcza jak sie zbiera filmy o dobrej jakosc. Tak patrze na mojego NAS-a teraz i sobie mysle ze 8TB to malo i bedzie trzeba za jakis czas budowac kolejnego. Wiem wiem to jest chore ;) ale jak sie kolekcjonuje filmy w dobrej jakosci to robia sie takie jazdy, a jak sie tego nie robi to wystarczy i 2.5" :)

Druga sprawa to te ceny o ktorych mowisz gdzie widziales ze jest tanszy ? nawet patrzac na cene netto iX to i tak wychodzi wiecej niz SW.
 

ziupo

New member
No to inaczej

1) Official Xtreamer Forums
2) przewijasz stronę do 3/4 i szukasz napisu forum Xtreamer International Forums, ale nie klikasz na niego
3) pod spodem masz podział na Europe, USA Canada, Asia, ...
4) klikasz na * Xtreamer Polska

Przy którym punkcie nie działa i jaki błąd się pojawia - pokaż screen.
 

maanmy

New member
Jestem na stronie głownej w prawym górnym rogu jest international forum , rozwijam pasek , klikam na europe i mam

An Error Occurred
Sorry, an error occurred. If you are unsure on how to use a feature, or don't know why you got this error message, try looking through the help files for more information.
 

tomud

New member
hmm naprawde dziwna sytuacja. Tak na odleglosc trudno cos wywrozyc. Sam problem jest z przesylem jakis danych do strony po GET/POST moze ciasteczka.

Najlepiej wywal z przegladarki wszelki cache jak i ciasteczka, sprawdz czy antywirus jesli posiada firewall nie ma wlaczonej jakiejs niepotrzebnej opcji w filtrowaniu ruchu HTTP (port 80).

Do tego postaraj sie zamiescic jakis screenshot jak to wyglada na ekranie, moze cos sie wywnioskuje.
 

tomud

New member
nie tyle co nie zalogowany, a brak jest aktywacji tzn. potwierdzenia rejestracji. Powinienes otrzymac email z linkiem na ktory trzeba kliknac... jesli nie dostales emaila masz w gornym prawym rogu opcje "Resend Validation".

Jak dalej nie dotrze sprawdz ustawienia antyspamu w swojej poczcie.
 

maanmy

New member
A widzisz , może tu tkwi problem . Sprawdzę


I miałeś rację link z aktywacją był w spamie . Wszystko gra , otwiera się , dziękuje za naprowadzenie :)
 
Ostatnia edycja:

kanti

New member
Witam, czy sidewinder ma możliwość odtwarzania plików muzycznych mp3 losowo ?

zauważyłem ze nie ma mechanicznego wyłącznika. czy po włączeniu go do gniazdka włącza sie czy przechodzi w stan czuwania ? pytam, bo ja mam w tej chwili WD TV , i on tez nei ma wyłącznika, sprzet odłączam z prądu kiedy nie korzystam, po załączeniu całości do prądu, WD TV od razu się włącza, zamiast do czuwania, jak reszta sprzętu
 

tomud

New member
Ma mozliwosc losowego odtwarzania mp3, ale IMHO nie jest to najlepiej rozwiazane. Przelaczyc w tryb losowy mozna po wlaczeniu play, wiec pierwszy utwor nie idzie losowo...

Po wlaczeniu do zasilania nie uruchamia sie tzn. zostaje w standby...
 
Do góry