Xtreamer (Media Player & Streamer)

pawel-t1

New member
Nasprzedawali sprzętu, którego nie mieli a teraz lecą w kulki...pewnie za chwile na stronie pojawi się informacja o opóźnieniu, które jest "totally out of their control" :twisted:. Gdyby druga partia była już w EU to by się pochwalili na stronie...
 

ziupo

New member
A więc jak z tą anteną? Wystarczy, że zamawiam to, co podałem czy trzeba jeszcze dodać samą antenę, której nei znalazłem na sklepie?
 

Matts

New member
No to ładnie,:oops: ja na skrzynkę mailową dziś kilkakrotnie zaglądałem z nadzieją ze dostałem Track no.
Chyba trzeba będzie po 15 pare maili im podesłać z "podziękowaniem" :evil:
Juz chyba wszystkie informacje przeczytałem na temat Xtreamera na ich forum i zresztą całe google,yahoo i youtube też prześwietliłem. Chyba trzeba będzie jakiejś nowej zabawki sobie poszukać...??
 

Matts

New member
podejrzewam ze antena jest w każdym zestawie, więc jak zamówiłeś playera to i antene też dostaniesz, pewnie nikt się nie pofatyguje aby Ci ja z zestawu wyciągnąć. Więc możesz być spokojny.
 

pawel-t1

New member
Na stronie jest teraz info, że antenka jest "given as free gift", kiedy ja kupowalem było info, że jest za darmo do 01-08. Teraz widocznie nie musisz już dodawać antenki do koszyka bo i tak ją dostaniesz jak zmówisz X. Tak na logikę...ale jakbyś nie dostał to ja Ci swojej nie oddam. :p

ziupo napisał:
A więc jak z tą anteną? Wystarczy, że zamawiam to, co podałem czy trzeba jeszcze dodać samą antenę, której nei znalazłem na sklepie?
 

ziupo

New member
In order to be entitled for your device to be shipped on 2nd batch 1.8.2009 place your order now.​
3rd batch shippments are scheduled for 20.8.2009​
We will serve all customers on basis of time of order and payment in our systems.​
A Wam która partia przypadła?


Może głupie pytanie teraz zadam, ale rozumiem, że dysk nie jest wymagany do normalnej pracy i multimedia można równie dobrze odtwarzać z innych urządzeń podpiętych pod USB [telefon, PDA, aparat]? Wszedzie czytam o dysku, ale nic nawet o zwykłym pendrive.
Mam nadzieję, że antenka jest obracalna a sam odtwarzacz można również położyć.

PS: Taki pen 128 spokojnie by wystarczył chyba?
 
Ostatnia edycja:

pawel-t1

New member
A po co Ci taaaki pen? Za tą kasę kupisz sobie trzy taaaaaaaaaaakie hdd na usb.

ziupo napisał:
A Wam która partia przypadła?


Może głupie pytanie teraz zadam, ale rozumiem, że dysk nie jest wymagany do normalnej pracy i multimedia można równie dobrze odtwarzać z innych urządzeń podpiętych pod USB [telefon, PDA, aparat]? Wszedzie czytam o dysku, ale nic nawet o zwykłym pendrive.
Mam nadzieję, że antenka jest obracalna a sam odtwarzacz można również położyć.

PS: Taki pen 128 spokojnie by wystarczył chyba?
 

actchris

New member
adimg19 napisał:
A co ja mam powiedziec jak czekam od 30 czerwca :( Bardzo watpie w to, ze do 15-go sprzet dojdzie... nawet nie zaczeli wysylac.

Kolejna firma krzak ?? sprzedać 1000 urządzeń za grosze, wysłać 100 a reszta kasy na Kajmanach razem z właścicielami :)

Obym się mylił .....
 

ziupo

New member
Oto fragmenty listu, który dzisiaj otrzymałem kilka godzin po złożeniu zamówienia:
We will process your order for shipment on august 25th 2009 (4th batch) Delivery will take few working days after and will be handled with Courier Company.

We cannot promise Delivery date as this matter is out of our control and handled by third party.

As a pre-buyer customer you are entitled to get from us 1 free USB WIFI 802.11n as a gift. This gift will be attached to your shipped unit.

To znaczy, że 25 zostanie wysłany z EU czy z miejsca produkcji do EU, a dopiero potem do mnie?
Eh 4 transza...

A na koniec jeszcze to:
We will be more than happy to see you as an active participant in our growing online community as well as be happy to be at your service at all times,

Taa, ile razy już to słyszałem, mam nadzieję, że tym razem bycie beta testerem nie zakończy się fiaskiem [video K850i].
No, ale pożytek na pewno będą ze mną mieli, zwłaszcza jeśli sprzęt mi się spodoba ;)
 

matias2004

New member
Użytkuje to urzadzenie drugi miesiac i jakos nie mam odczucie ze jestem beta testerem , jezeli ktos sie obawia ze dostawa moze przesunac sie o kilka dni lub zamartwia sie z jakiego kraju bedzie ono wysylane , to nie powinien tego w ogole kupowac , lepiej kupic cos w vobisie.
 

ziupo

New member
Przy zamawianiu z chińskich hurtowni też tak to wygląda, że mija tydzień albo dwa od złożenia zamówienia i dopiero wtedy mają już wszystko to, co zamówiłeś i pakują, a następnie wysyłają. Odprawa celna na lotnisku paczki z małym zamówieniem zajmuje ok 2 dni, ale potem wszystko idzie szybciej niż gdybyś wysyłał wewnątrz Polski Pocztą-Polską.
Dlatego ja będę narzekał dopiero za miesiąc jak sprzet jeszcze nie będzie wysłany.
 

wiatrak

Active member
Bez reklam

Attachments

  • xtreamer.JPG
    xtreamer.JPG
    141,4 KB · Wyś: 80
Ostatnia edycja:

andrew01

New member
Witam, jedno pytanko odnośnie wyświetlania zdjęć, mianowicie czy Xtreamer obraca automatycznie zdjęcia na podstawie informacji ExIF?

Pozdrawiam
Andrzej
 

andrew01

New member
Tu link do zdjęcia testowego z fotopolis.pl, mam nadzieję że to dobry przykład:

www .fotopolis.pl/download/d60swietokrzyski.JPG

(niestety nie mogę wstawić linka ze względu na małą ilość postów)

Pozdrawiam
Andrzej
 

andrew01

New member
Dziękuję za sprawdzenie, dla mnie to kolejny plus dla tego urządzenia, można wyciągnąć kartę z aparatu, włożyć do czytnika usb i od razu oglądać zdjęcia w rozdzielczości HD. Gdyby jeszcze nie ten wysokoobrotowy, mały wiatraczek... ale z tego co czytałem poprawili firmware i podobno coś robili z samym wiatraczkiem i możliwe, że kolejne partie będą nieco cichsze.

pozdrawiam
Andrzej
 
Do góry