Xiaomi - telewizory

Stratoss

Member
Bez reklam
Rzeczywiście są to "kluczowe" i bardzo ważne przyciski.:fool:






stopka:
Sony KD85-ZG9:krol:, Denon AVC-X6700H + Monster Power MPA-3250 + Emotiva XPA-7gen 2 + VELODYNE DD 15 plus, Pioneer UDP-LX800. Apple TV4K. Projektor JVC RS2 - Adeo tensio professional pro 110",Monitor Audio-Platinum PL 300 + Platinum PLC 350 + SVS Ultra surround + GX100 + 4 kolumny sufitowe Dali Phantom H-80. Kable do kolumn: QED Genesis Silver Spiral, Chord Odysey 2. Kable HDMI Purelink 8K+ Magic Link.Kable rca:Qed Signature Audio S. Listwy przepięciowe: Monster Power HTS5100 + HTS1000x2. Kable sieciowe: Monster Powerline 400, OyaideTunami, Furutech FP-3TS20 i wszystko:eek:k:
 
Ostatnia edycja:

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kiki, dodaj proszę działy Xiaomi i Hisense
Xiaomi stały się popularnymi telewizorami w Polsce, Hisense jeszcze nie, dopiero nieśmiało wchodzą na rynek
 

A102

New member
Gratuluję determinacji Pażdzioch.Wypada tylko czekać,kiedy pojawią się nowe działy xiaomi ,hisense.Osobiście uważam,że Xiaomi Q1może być ciekawym tv.Jeżeli 1400 nitów i kontrast 10000:1 nie są tylko na papierze może być ciekawie,
 

ace2

Member
Prosili prosili i nic nie wyprosili żeby nie napisać g ... :) hahaha Xiaomi nie ma w ofercie to i na forum takiego działu :)
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nowe telewizory Xiaomi Mi TV P1 (z kontrowersyjną nazwą) pojawiły się właśnie w sklepach:
https://mi-store.pl/product-pol-1457-Telewizor-4K-Xiaomi-Mi-TV-P1-43.html
https://mi-home.pl/mi-tv/mi-tv-p1-43?search_query=Mi+TV+P1&results=3

pol_pl_Telewizor-4K-Xiaomi-Mi-TV-P1-43-1457_9.jpg


Pojawił się też odświeżony pilot z dodanymi przyciskami, których dotychczas bardzo brakowało, jak: Page +/-, Mute

IMG-20210522-081339.png
 
Ostatnia edycja:

g_felek

Member
Ja osobiście nad TV z Xiaomi bym się zastanowił ale ofertę TV mają interesującą i jestem ciekaw kto co im produkuje. Jak kupowałem w stacjonarnym Mi Store odkurzacz to ludzie jeden za drugim wyjeżdżali z 55" TV.
MI Q1 TV 75 cali obecnie jest niedostępny ale była przedsprzedaż wszystkie poszły na pniu po 4999 .zł sztuka, a wg danych z neta sam TV przedstawia się zacnie
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
https://www.instalki.pl/aktualnosci/hardware/45219-telewizory-assembled-in-poland.html

"Na telewizorach Xiaomi (np. model LM55-5ASP) znajduje się informacja „Assembled in Poland”.
Który podmiot/fabryka na terenie Polski jest odpowiedzialna za montaż tych urządzeń ?
Po kilku dniach oczekiwania otrzymałem odpowiedź z firmy :
Część inteligentnych telewizorów Xiaomi, które trafiają na rynek europejski jest składana w Polsce.
Z uwagi na umowy o poufności, nie możemy podać nazwy naszego podwykonawcy oraz szczegółów na temat współpracy.
Możemy jednak zapewnić, że jest to jedna z wiodących firm w branży".

... jak piszą w komentarzach to podobno montowane są w Żyrardowie (woj. mazowieckie).
 
Ostatnia edycja:

majka420

New member
Mam model mi tv p1 43" i problem z wifi.
Sygnał wifi dociera do telewizora i normalnie działa odbieram youtube i inne aplikacje ale co parę dni wifi się rozłącza, nie pomaga dodanie na nowo bo niby łączy siła sygnału jest doskonała ale ma ograniczone połączenie i muszę resetować telewizor.
Mam drugi telewizor u rodziców w pokoju i tam wifi normalnie cały czas działa.
Chyba nie jest to wina wifi bo z tego samego sygnału ciągnę internet do komputera i w telefonie. Jakieś sugestie?
 
Ostatnia edycja:
Do góry