Xbox One S czyli najtańszy Blu-ray UHD.

Seizo

Active member
Bez reklam
Ale ja nigdzie nie napisałem żeby czekać z zakupem TV. Sam nosze się z zakupem TV UHD tylko czekam na pierwsze testy interesujących mnie modeli. Odniosłem się tylko i wyłącznie do kwestii rozwoju filmów i treści UHD w PL. Żaden problem na chwilę obecną wyrzucić 3k na odtwarzacz UHD ale jaki to ma sens skoro nie ma czego oglądać.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Tak kilka lat temu zrobiło Sony z PS3. Sam kupiłem PS3 dla odtwarzacza BD, a konsola była gratis ;) Wtedy było sporo częstych aktualizacji i długo Playka była najlepszym odtwarzaczem BD w swojej klasie.
Dobre posunięcie.
 

collider

New member
Bez reklam
Ja tez sobie nie odmowie jak tylko bede pewny, ze wszystko dziala jak nalezy. Chociaz u mnie zakup bedzie musial poczekac raczej do swiat, ale ... w sumie kto wie ;).
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Wyglada na to że to będzie dobry plan ;) takie 3 w jednym :
BDUHD ,konsola no i argument dla Żony ;)
 

henry01

New member
Witam wszystkich. Chciałbym zapytać bardziej zorientowanych, czy Xbox one s odtworzy pliki 4k nagrywane smartfonem? Rozważam zakup tej konsoli, ale tylko, jeśli poradzi sobie ona z takimi plikami. Wydawać by się mogło, że nie powinno być problemu, ale znając życie wcale bym się nie zdziwił, że jest przeciwnie.
 

henry01

New member
A jaki to telefon nagrywa??
Sony Xperia Z2. Tyle tylko, że pewnie wkrótce zmienię go na coś nowszego. Póki co mam sporo plików, na których nagrywam córeczkę i poza telefonem ciężko to odtworzyć. Robię to, wysyłając na YouTube tak, żebym tylko ja, ewentualnie posiadacz linka mógł odtworzyć, jednak trochę mnie to męczy. Wolałbym wpiąć pendriva i mieć wszystko w domu, bez chmur i YouTube.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

henry01

New member
I nie muszę, na razie, doświadczać rozdzielczości 4k, chodzi tylko o komfortowe odtworzenie treści na ekranie dużego telewizora; póki co full hd. Konsolę Xbox one i tak kupię, więc fajnie, gdyby doszła dodatkowa funkcjonalność, chętnie wówczas dołożę do wersji s. Z opisu Xperii wygląda, że 4k jest kodowane za pomocą h264, nie mogę natomiast znaleźć pełnej specyfikacji Xbox one s, ale może to być h265. Tutaj może być pies pogrzebany. Nie wiem jak z kompatybilnością tych wszystkich kodeków i ich odmian.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:
Do góry