xbox one czy naprawdę warto?

Status
Zamknięty.

collider

New member
Bez reklam
Raczej biednie u nas ta konsola ? sobie radzi... brak gier DLA WYMAGAJĄCYCH GRACZY.
Odtwarzacz to nie wszystko.

Dobrze że chociaż już nie ma krawężnika ( zasilacz )
Jedyny plus tej konsoli ?

:)

Mimo wszystko chetnie bym poczytal opini kogos z forum kto ma i uzywa.
 
Ostatnia edycja:

Myszator

Banned
Mimo wszystko chetnie bym poczytal opini kogos z forum kto ma i uzywa.

Ja też bym poczytał, jaka to wspaniała konsola do... :hihi: gier.
Gdyby było przynajmniej parę :hihi: exów, których Microsoft jeszcze nie pokazał,to można się zainteresować.
No ale jak klepią tylko Remastery remasterów, to co się dziwić że konsola nie jest popularna na naszym rynku.
Jedynie gimbusy mogą się zainteresować tą konsolą ?
Przynajmniej zobaczą jak Microsoft sięgnął dna w temacie gier na wyłączność.
 

collider

New member
Bez reklam
Ja też bym poczytał, jaka to wspaniała konsola do... :hihi: gier.
Gdyby było przynajmniej parę :hihi: exów, których Microsoft jeszcze nie pokazał,to można się zainteresować.
No ale jak klepią tylko Remastery remasterów, to co się dziwić że konsola nie jest popularna na naszym rynku.
Jedynie gimbusy mogą się zainteresować tą konsolą ?
Przynajmniej zobaczą jak Microsoft sięgnął dna w temacie gier na wyłączność.

W kwesti gier to nic nie wnosi podobnie jak PS4 ;). Ma jednak atut w postaci, jak na razie, najtanszgo bluraya UHD. No i ma gre Forza :). Mysle, ze jest ciekawa alternatywa dla kogos kto chce polaczyc te dwa swiaty , gier i filmow albo zaczyna swoja przygode z konsolami.
 

Myszator

Banned
W kwesti gier to nic nie wnosi podobnie jak PS4 ;). Ma jednak atut w postaci, jak na razie, najtanszgo bluraya UHD. No i ma gre Forza :). Mysle, ze jest ciekawa alternatywa dla kogos kto chce polaczyc te dwa swiaty , gier i filmow albo zaczyna swoja przygode z konsolami.

PlayStation 4 nic nie wnosi w temacie gier... dobre :lol:

Forze to pamiętam od szczeniaka.

Fajny był jeszcze Project Gotham Racing
Polecam wszystkim graczom pierwszą część zaczynającym przygodę z konsolami... tymi HD TV.
Niektóre kawałki " muza " to był konkret.

:)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
PGR to była moja ulubiona gra, w swoim czasie rewelacja.
Z kilkuset gier które ograłem (chociaż podejrzewam, że więcej, na samym PS2 miałem kilkaset sztuk, a gdzie PS3/PSX czy X'y) to PGR'a wrzuciłbym do pierwszej 10 gier które u mnie najczęściej gościły i które uznałbym za te które sprawiły najwięcej frajdy.
 

pebe86

Member
Bez reklam
Koledzy co posiadają XOne- jak działa tam VLC? Daje radę***zastąpić player'a multimedialnego, tzn. dobrze radzi sobie z obsługą MKV z zewnętrznego dysku 2.5 i obsługą dźwięku przestrzennego?
Powiem szczerze że mam PS4, ale ta funkcja (jeśli dobrze się sprawdza) może być dla mnie istotnym bodźcem do przesiadki.
Zakup dodatkowego playera nie wchodzi w grę.
Exclusive'y również do mnie nie przemawiają, bo 95% czasu spędzam przy Fifie. Szukam po prostu uniwersalnego sprzętu.
 

krishd

New member
Czy warto się przesiąść na Xo z ps3 czy lepiej zostać przy ps i kupić 4??
Jak wygląda z grami główny nacisk na wyścigi np.F1?
Gra online, czy wywala z serwera, jakie opłaty co w zamian?
Na razie na ps3 jest free, ale wiem że przesiadka na jedną czy drugą to już sa opłaty (gdzie to wychodzi lepiej)
Jak wygląda ze społecznością online w porównaniu do ps?
Konsola będzie kupowana prawdopodobnie na święta.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Oczywiście że warto. Na każdej nowej konsoli gry wyglądają zdecydowanie lepiej. Jeżeli grasz głównie w multiplatformy to bierz Xboxa. PS4 ma większą bibliotekę gier na wyłączność. O abonamencie poczytaj sobie na stronach PS i Xbox. Wszystko jest tam wytłuszczone co i za ile.
 

wokie

New member
Koledzy co posiadają XOne- jak działa tam VLC? Daje radę***zastąpić player'a multimedialnego, tzn. dobrze radzi sobie z obsługą MKV z zewnętrznego dysku 2.5 i obsługą dźwięku przestrzennego?
Powiem szczerze że mam PS4, ale ta funkcja (jeśli dobrze się sprawdza) może być dla mnie istotnym bodźcem do przesiadki.
Zakup dodatkowego playera nie wchodzi w grę.
Exclusive'y również do mnie nie przemawiają, bo 95% czasu spędzam przy Fifie. Szukam po prostu uniwersalnego sprzętu.

VLC ? Zapomnij. Mam nową konsolę XO S 1TB - multimedialna porażka w 4k, a to co jest opisywane na portalach to festiwal kłamstw.
 
Ostatnia edycja:

adamo919

New member
Ja mam XBOX One i jestem z niego zadowolony. Mój post nic nie wnosi po prostu chce mieć te 5 postów i założyć temat aby móc uzyskać pomoc. Sorry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry