X3500 vs W4000 (52")

Luke123

New member
Jak w temacie.
Mam problem z wyborem TV, tzn:
Z jednej strony W4000 jest lżejszy, tańszy, oszczędniejszy i ma BRAVIA ENGINE 2(chociaz póki co nie wiem, czy jest lepszy od PRO, jak ktoś zna róznicę, to proszę...)
Z drugiej, X3500 ma Motionflow100hz, dzięki czemu podobno na PS3 lepiej się gra (a mam ps3 i jest to dla mnie dosyć istotne).
Ogólnie - jestem ciekaw co byście mi doradzili... który lepszy?

Czy opłaca płacić się kilka tyś więcej?

Aha, co do designu to tutaj rady niepotrzebne, oba się podobają, z resztą każdy ma inny gust.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi ;)
 
Ostatnia edycja:

ortax360

New member
Witam

X3500 to Hi-end jezeli chodzi o lcd . Jakosc obrazu , lepszy procesor .itd. jezeli stac cie na X3500 to smiało - jest najlepszy . Z 2 strony jezeli nie zalezy ci tak bardzo na 100hz (fakt przydaje sie do gier i sportu ) , DRC HD i SD.

To poczekaj na 1 review modelu w4000 moze okaze sie dosc dobry ,ale nie ma co liczyc ,ze przebije jakoscia obrazu Serie X .


Bedzie jeszcze seria Z4000 z układem 100hz .

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Luke123

New member
Dzięki za tymczasowe odpowiedzi i liczę na kolejne :D

A wiecie może coś blizej o premierze kolejnych TV??
Bo w tym miesiącu będę miał PS3 i nie chcę czekać na TV w nieskończoność, zawsze będą wychodzić nowe modele ;)

@JTD
LED- czyli aktywne podswietlenie za TV? To masz na myśli?

Pozdrawiam

#EDIT:
1. A DRC?? Hmm... cuż to?
2. No tak, ale w4000 ma bravia engine 2, ma on jakieś dodatkowe zalety, wie ktoś coś o tym silniku?
 
Ostatnia edycja:

Paqollo

New member
Z tego co czytałem, to 46 i 52 calowe (XBR7 i XBR8) będą w sierpniu tego roku. Ja nie czekam i kupuję X3500. To świetny (moim zdaniem, najlepszy na rynku) telewizor LCD i jest wart swojej ceny.
 

Luke123

New member
Ech... to faktycznie za długo... z resztą zawsze będą wychodzić lepsze, i lepsze i lepsze i...lepsze ;)

Aha, po przeglądnięciu kolejnych postów z forum nasunęło mi się jeszcze 1 pytanie: Czy w Sony x3500 52" też jest to sławne buczenie?
Z góry dzięki za odpowiedzi, bo bardzo to dla mnie ważne (trudny wybór przy takich duzych kwotach).
 
Ostatnia edycja:

Paqollo

New member
Mała pomyłka. Właśnie przeglądałem amerykańskie forum i u nich Z4100 będzie pod koniec maja. To znaczy, że u nas czerwiec/lipiec. Może jeszcze poczekam trochę na serię Z (40 i 46 cali)
 

Luke123

New member
Nie no w sumei nowości to mnie tak duzo nie obchodzą, bo ja nei chcę czekać na TV jeszcze pół roku, albo więcej ;)
Więc jak w temacie, najbardziej interesuje mnie porównanie x3500 z w4000.
pozdrawiam :)
 

Luke123

New member
hmm...

No a jak teraz wyglada sytuacja po wadaniu już oficjalnie W4000?
Jak teraz W4000 wypada przed X3500??

pozdrawiam.


P.S Szczególnie interesują mnie opinie posiadaczy konsol, ale i opinie "zwykłych" użytkowników są mile widziane ;)
 
Ostatnia edycja:

ortax360

New member
Witam

Po kilku dniach por. 46w4000 do X3500 - cofam co napisałem wczesniej .

W4000 jest lepszym telewizorem lcd od X3000/3500 . Tak jak pisałem trzeba zawsze poczekac do 1 review .


Pozdarwiam
 

arkkul

New member
ortax360 napisał:
Witam

Po kilku dniach por. 46w4000 do X3500 - cofam co napisałem wczesniej .

W4000 jest lepszym telewizorem lcd od X3000/3500 . Tak jak pisałem trzeba zawsze poczekac do 1 review .


Pozdarwiam

Z jakiej odległości oglądasz tę 46 - kę. Ja mam 2,8 do 3,3 m i waham się między 40 a 46 ze wskazaniem na 40- tkę. Możesz coś poradzić.
 

ortax360

New member
Odp:

2-2.5m

Moje zdanie jest takie ,ze brac jak największy . Po pewnym czasie przyzwyczajamy sie do wielkosci obrazu i zaczynamy myslec o większym .



Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry