Wzmacniacz stereo

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Chętnie bym skorzystał i podyskutował z doświadczonym audiofilem:) ale niestety robota mi wszystko komplikuje. Znowu jakieś wyjazdy. Może kiedyś się uda spotkać. W każdym razie będę pamiętał i dzięki za zaproszenie.

Pozdrawiam
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Szybka, spontaniczna decyzja i jest CD:) Jak mnie żona wywali z domu to mam nadzieje, że któryś z Was mnie przyjmie pod swój dach:)

20140410_173452.jpg
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Własnie go ustawiłem więc ciężko coś powiedzieć. Odpaliłem żeby zobaczyć czy działa. Posłucham trochę to dam znać. Jak się długo nie odezwę to znaczy, że mnie żona ukatrupiła:)
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Miał być, ale brak kasy na razie. Może kiedyś się uda kupić do kompletu. Tego kupiłem w dobrej cenie. Wrażenia będą jutro bo na razie nie mogę posłuchać. Teściowa wpadła z odwiedzinami:( Późnym wieczorem zaczne testy.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak, albo: "nie lepiej bylo kupic kombi, zawsze mozna cos przewiezc" :)
Czyli w praktyce, raz na rok.
Nie wspominajac juz o sprzecie i wykladach na temat promieniowania ;)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Mój teść ma na drugie: "A Po Co?"
Mówię, może czas zmienić stary CRT na coś nowszego? Słyszę, a po co ?
Może czas wymienić meble z przed 20 lat? A po co?
Może remoncik łazienki, pokoju? A po co?
I tak dosłownie ze wszystkim.
Biedny gość nie jest, ale żyje jak dziad, kupuję mu telewizory i remonty mu robię, bo sam się nie ruszy, a czasem to wstyd mi za niego. W sklepach traktują go mało poważnie bo w podziurawionym swetrze chodzi jak chłop z pola, a z kieszeni wyciągnie gotówkę i samochód kupi, ot tak, popołudniowe zakupy, poważnie. Taki dziwny typ.
 
Ostatnia edycja:

SDman

Banned
Witam,
van den hul clearwater głośnikowy to obowiązek w przygodzie z audio.
Exposure 2010s na nim pojechał z powrotem do sklepu, obecnie B&W CM5 vs Spendor S1.

Pozdr.

Witam,
B&W CM5 również oddane, Spendor stawia bardzo wysoko progi, aż się nie spodziewałem.
Idę w kierunku lampy ponoć rewelacja z tymi kolumnami.
Ma ktoś jakieś doświadczenia z MingDa MC34-A ?

Pozdr.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Mój teść ma na drugie: "A Po Co?"
Mówię, może czas zmienić stary CRT na coś nowszego? Słyszę, a po co ?
Może czas wymienić meble z przed 20 lat? A po co?
Może remoncik łazienki, pokoju? A po co?
I tak dosłownie ze wszystkim.
Biedny gość nie jest, ale żyje jak dziad, kupuję mu telewizory i remonty mu robię, bo sam się nie ruszy, a czasem to wstyd mi za niego. W sklepach traktują go mało poważnie bo w podziurawionym swetrze chodzi jak chłop z pola, a z kieszeni wyciągnie gotówkę i samochód kupi, ot tak, popołudniowe zakupy, poważnie. Taki dziwny typ.
Przyczajony tygrys zakupowy :)
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam,

Ma ktoś jakieś doświadczenia z MingDa MC34-A ?

Pozdr.

Raczej ciężko będzie u nas na forum. Nie kojarzę za bardzo użytkowników lamp. A szkoda. Sam swojego czasu trochę o nich czytałem. Może kiedyś się skuszę na przygodę z lampą. Kilka lat temu pamiętam jak słuchałem u kolegi lampy diy i byłem pod ogromnym wrażeniem. A moc była raptem kilka wat.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
To głębszy temat. Ponoć lampy pomimo mniejszej mocy na wyjściu grają podobnie jak o 20% mocniejsze tranzystory? Tranzystora nie powinno się rozkręcać ponad 70% mocy, bo są przesterowania, a lampa zachowuje się zupełnie inaczej. Nie są to moje doświadczenia, a wiedza wyczytana wcześniej z sieci. Dlatego traktować ją jako duskusję, a nie odpowiedź w temacie;)
 

SDman

Banned
Raczej ciężko będzie u nas na forum. Nie kojarzę za bardzo użytkowników lamp. A szkoda. Sam swojego czasu trochę o nich czytałem. Może kiedyś się skuszę na przygodę z lampą. Kilka lat temu pamiętam jak słuchałem u kolegi lampy diy i byłem pod ogromnym wrażeniem. A moc była raptem kilka wat.
Witam,
po świętach przyjedzie na testy, obadam bo mam informację, że ze Spendorami gra przesmacznie.
Wtedy całe "Micro" będzie na sprzedaż.

Pozdr.
 
Do góry