Wzmacniacz stereo do Jamo606

Pablo3d

New member
Witam,
aktualnie posiadam KD Onkyo608 + Jamo606, chyba dorosłem do tego aby przesiąść sie na stereo :),
Nie mam aktualnie duzego budzetu (500-800zl), czy mozecie doradzic jaki wzmacniacz dobrać do tych kolumn?(raczej uzywany) Czy w tej cenie zagra duzo lepiej niz te Onkyo?
Przyszlosciowo na pewno zmienie te kolumny, ale zacznijmy od wzmacniacza.
Dalej bede ogladal filmy na tym stereo ale juz w propocjach 20/80 (muzyka).
Pokoj ok 20m2, muzyka głownie chillout, lubie czuc bas ale bez przesady :)

Pozdrawiam
Paweł
 

marstef

Member
Bez reklam
Pionek daję radę z tymi kolumnami, chociaż od samych kolumn nie wymagaj cudów. W porównaniu Technicsem SU-V460 to wymiatacz :)
 

Pablo3d

New member
Ale rozumiem ze bedzie zauwazalna roznica miedzy stereo w moim Onkyo608? :)

A moze coś jeszcze starszego (i lepszego) w tej cenie?

pozdr
 

marstef

Member
Bez reklam
A wilk tu :)
Mogę powiedzieć na przykładzie VSX-924 vs A-30. Jest zdecydowanie lepiej na wzmacniaczu. Duża poprawa w stereo.
 

Pablo3d

New member
A czy ten wzmacniacz zagra potem lepiej jak zmienie kolumny na lepsze?
Macie jeszcze inne pomysly na wzmacniacz, bo narazie pojawil sie tylko 1 :)

pozdr
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Te kolumny grają dość ofensywnie ,największe zastrzeżenia można mieć do góry .Najlepiej gdyby wzmacniacz miał delikatnie cofnięte wysokie tony

Myślę że dobrym towarzystwem dla tych kolumn może być Cambridge Audio 640/650 ,ewentualnie starsze modele wzmacniaczy Yamaha z serii AX ,które były muzykalne i miały fajny miękki bas
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja łączyłem swojego czasu z używanym Technicsem, pare stówek na allegro.
Zdeklasował brzmieniem w stereo Onkyo 905 za 5-6tys.
 

Garos

New member
Ja zachwycałem się moim amplitunerem Onkyo i nadal jestem zadowolony ale z gramofonem nie grał rewelacyjnie. Kolega ma do sprzedania 38 letniego Marantza 1090 i pożyczyłem, podłączyłem do gramofonu i szczena mi opadła jak taki stary wzmacniacz stereo potrafi zagrać szoooook :-o Wiem jedno, będzie mój :) Polecam tego wzmaka, też lubię dobry ale nie przesadzony bas ;-)
 

Pablo3d

New member
Czuje sie jakbym pisał sam z soba... :D
Jeszcze jedna mysl mi przychodzi do głowy,
moze zrobić odwrotnie zostawić tego Onkyo 608 a sprzedać Jamo i kupic jakies 2 fronty?
 

Pablo3d

New member
Taki weekend ze caly czas w robocie :D
Ojciec dopiero co odebrał i podpina z Jamo 628.
Instruuje go telefoniczne co i jak :D (ja wawa on bydgoszcz).
 
Do góry