Wzmacniacz do Mission m32i

dżerry

New member
Witam.

Dużo czytałem zanim zdecydowałem sie napisać. Moze w skrócie - temat podobny do wielu innych jednak nie znalazłem konfiguracji jaka mam. Więc pokój ma ok 25m2 i jest połączony z kuchnią, czyli środowisko akustycznie cienkie, ściany twarde, brak zasłon (sofa i kilka książkowych półek z dywanem to jedyne wytłumienie. Ze względu na ilośc miejsca i aranżację, jedyne co pasowało to monitory jak w temacie Mission m32i, w dodatku znajdujące się pod sufitem. Podłogówki z racji małych dzici i permanentnie upychanych po pokokju róznych suszarek do bielizny, wózków itp - nie wchodzą (póki co w grę).
mam wzm Pionner A6mk II i jego brzmienie mi nie leży. Czego szukam - słucham rocka (Iron Maiden, Metalliki, AC/DC, Kult, Lady Pank, itp.), ale też wieczorami spokojniejszej odmiany spod znaku Kate Bush, Davida Gilmoura, Pink Floyd, Dire Straits. itp.
W Pioneerze brakuje mi dynamiki i uderzeniowego (choć nie punktowego jak w muzyce elektronicznej) basu. Niestety z racji pomieszczenia wymiana kolumn nie wchodzi w grę, jedynie moge postarać się zmienić brzmienie wzmacniaczem albo amplitunerem ale nie KD.
Moje typy al etylko z lektury: HK 980, 3490. Pytanie czy coś dynamicznego, amplituner lub wzmacniacz co spełniłoby pokładane nadzieje moglibyście koledzy podpowiedzieć ??

Budżet - ok. 1,5k.

Pozdrawiam i dziękuję

Chciałbym podziękowac za pomoc. Tyle propozycji, że nei wiem od czego zacząć. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry