Wzmacniacz do 500 zł do MA BX2

katka10

New member
Witam,
Proszę o pomoc/ poradę.
w planach mam zakup wzmacniacza integry z Main in/ Pre Amp który będzie napędzał tymczasowo MA BX2, a później jakieś duże fronty.
Prosze o sugestie co dobrze się zgrywa z tymi kolumnami.
Slucham : Dzem, Perfect, Rush, Armin, vocal trance, Pop przy uzyciu Tidala Premium.
Budżet do 500 zl sprzęt używany. Lubię pobite skraje pasma, szybki głęboki basik.
Uprzedzę że wiem że BX 2 nie do końca odpowiadają tej muzyce- wybór był troche w ciemno bez większych odsłuchów.

Proszę o linki lub typy czego szukać.

Kwestia nr 2:
Jaki amplituner z Pre out używany z funkcjami sieciowymi polecicie do kompletu bo póki co to wzmacniacz byłby podłaczony pod fronty amplitunera z zastosowaniem czegoś takiego:
http://allegro.pl/adapter-wyjscie-na-wzmacniacz-2x-rca-konwerter-i5699878821.html
 
Ostatnia edycja:

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Niestety nie znam tego adaptera .Kwestia wzmacniacza jeżeli tak dobierzesz wzmacniacz aby trochę dociążyć dół pasma nie będzie tragedii .Wiadomo że przy Twoich kolumnach problemu się całkiem nie rozwiąże ,ale na pewno będzie lepiej
Dobrym wyborem byłby Rotel ,jest bardzo muzykalny ma świetne wysokie tony i głęboki dość miękki bas .W przypadku tych kolumn dobrym wyborem mógłby być NAD (coś w rodzaju NAD 320C ) lub Cambridge Audio (np. 640/650 ) taką kombinację poleca wiele osób .Można by też pokusić o Denona PMA 720 który ma bardzo dobry bas i dynamikę co przy muzyce jaką wymieniłeś będzie zaletą
 

katka10

New member
Wybór padł na Rotel Ra 611. Teraz kolejna zagadka. Ja słuchać Tidala po analog konieczny jest Dac tylko jaki...
 
Ostatnia edycja:
Do góry