Wzmacniacz 5.1

Toveks

New member
Co myślicie nad tym wzmacniaczem? czy jest możliwośc podpiecia 4x satelitki, sw i centralny

(numer 951174982)
 

morzin123

New member
@Lupo pewnie masz racje. Ale kolega podał taka aukcje bo chce kupic cos nowego, nie koniecznie markowego. Jednak ja radziłbym Ci doskładac pare złotych i kupić cos nowego z półki niższej albo jeśli sie nie boisz używek to z półki wyższej, ale sprzęt używany.
 

pkomp

New member
kolega jaja sobie robi..to jakaś padaka....pamiętaj że DD i DTs wymaga identycznych mocy i identycznych kolumn na kazdy kanał dla najlepszego efektu.....te padaki są dobre do starocia jak dolby pro logic...podobnie z kolumnami do 5.1...te co maja duze przody to uniwersalne do kina i stereo
owszem centralny może sie różnic ale przód i tył powinny byc identyczne
 

pkomp

New member
ps.lupo - on nie zagra lepiej..on zamiecie ten chlam juz na starcie
prosta kewstia - jak juz cos kupować to z jajami bo na badziew szkoda kasy a jak nie masz to oszczędzaj
 

kyzer

New member
Określ kolego jakie masz wymagania i ile maksymalnie możesz dozbierać do sprzętu.
Z doświadczenia powiem,że ja wybierając "audio 5.1" kierowałem się ceną, polecanymi produktami oraz np. gabarytami.
Potrzebowałem coś polecanego małego i do 1400zl dlatego wybrałem logitecha z-5500.
Określ dokładnie co i po co.
 
Do góry