wysokie wymagania

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Dziękuję FIRESTORM7 że dałeś mi tego czego chciałem. .... kiedy to sie dowiedziałem ile kosztuje.
Wiesz kolego, co do ceny, to zestawiając ze sobą np. Denony AVR-3808 i AVR X1000
Denon avr-3808 - OKAZJA!!! (5244261031) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
DENON AVR X1000 SUPER ŁAP OSTATNIE SZTUKI 3L GWARA (5234746032) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
to jakoś nie widzę specjalnie tragedii cenowej. Chyba że kolega ma dojście do X1000 w cenie do 1000 zł. W chwili zakupu, 3808 to koszt 5,5 tys. zł, więc cena z Allegro za to urządzenie które miałem i znam, jak dla mnie, jest śmieszna. Rozumiem, że wydawanie Biletów Narodowego Banku Polskiego nie należy do zbyt przyjemnych, bez względu na to, czy mamy ich dużo czy nie, niemniej jednak, lepiej zastanowić się dwa razy, niż potem tego bardzo żałować. Tym bardziej, że jedno z tych urządzeń spełnia wszystkie zakładane przez kolegę kryteria i to z nawiązką, a bez dodatkowych kosztów. Przeglądając Internet, to kolega nie ma alternatywy. Owszem, można znaleźć tańsze amplitunery z wyjściem gniazda sieciowego (starsze modele), ale już bez wejścia Ethernet. A jeśli tani amplituner z wejściem Ethernet, to już bez gniazdka sieciowego (nowe modele). I koło się zamyka. Choć to „moja marka”, to intencją moją nie jest namawianie do zakupu wymienionego amplitunera. Zresztą, wystarczy porównać tylne ścianki obu amplitunerów aby wiedzieć i zrozumieć, co można z danym urządzeniem osiągnąć. X1000 nie jest żadnym konkurentem dla staruszka. :) Ale wybór i decyzje, jak zwykle, podejmuje kupujący.
 
Do góry