Wyprzedaz w MM

pdzran

New member
Czy warto (o ile zalapalbym sie) ?

Yamaha : HTR-5930 , DVD-559 i Prism Amethyst 5.0 czyli bez soob'a za 1300 pln.
W Euro taki zestaw kosztuje 1700 pln.

Pawel
 

bobik007

New member
Bez reklam
ja mam taki zestawik i jestem bardzo zadowolony, do tego mam jeszcze subwoofer aktywny i jest naprawdę dobrze, niebo lepiej od plastików...
 

SkAkTuS

New member
W którym MM ta wyprzedaż, z tego co widziałem to rok temu cena była podobna chyba 1399 ? We Wro od piątku Pioneer VSX 417 + 300DV+głosniczki Pioneer SV 240 całość za 1399.

pozdrawiam, Michał
 
Ostatnia edycja:

pdzran

New member
Musisz wejsc na www MM i tam wybierasz miasto i gazetke reklamowa.
Jak dam rade to chyba wezme , bede mogl lepszy TV kupic.

Pawel
 

scOOtt

New member
Bez reklam
Ja wczoraj tj 18.01.2008 w Media Markt w Legnicy zakupilem zestaw kina domowego złożonego z:
Amplituner: Onkyo 504
DVD: Onkyo 404
Zestaw głośników: Tannoy Mercury F3

Wszystko to za moim zdaniem oszałamiająco niską cenę: 1999 PLN - wg. MM cena wcześniejsza to 3999. Patrząc na ceny w necie to sumując - zestaw wychodzi grubo ponad 3 tyś :)

Na sklepie mieli tylko 3 sztuki ale udało mi się zaraz po otwarciu MM zakupić.

Sprzęt w 100% sprawny spradzony - gra pięknie - wszystko solidnie popakowane widać że nie "przechodzone".

Jedynie DVD był chyba na wystawie - a to dlatego ze ma dwie malutkie ryski na górze obudowy i w pilocie były już baterie - jednakże i on gra super i czyta wszystko bez problemu.

Także polecam "czychać" na takie wyprzedaże w MM.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Rzeczywiście, cena dobra. Ta stara oczywiście z dużym przymrużeniem oka. Gratuluję wyboru. Dokup sobie subwoofer.

ArtS :)
 

scOOtt

New member
Bez reklam
Wlasnie mam taki zamiar ale w pozniejszym terminie - mam teraz cale mieszkanie w trakcie remontu i trzeba tez je umeblowac wiec pieniazki z portfela beda uciekac szybciutko.

Ale napewno jakis wysuplam 600-700 zl na "w miare ok" subwoofer.

Cale moje zycie spedzilem na poczciwych wiezach za 600 zl. Wiec i tak jak uslyszalem ten zestaw to mi delikatnie szczeka opadla :D

Zero porownania do plastykowych modeli.
 
Do góry