Wypalanie plazmy?

bildex

New member
Polosss napisał:
Mam pytanie: Jak wygladaja wypalone piksele?? po czym to poznac?? w mojej plazmie mam takie jasne pasy widoczne tylko na ciemnum tle i na nich odbija sie to co bylo przed chwila, po czym zanika i zostaja te pasy, jest tak na polowie ekranu. TV mam od trzech miechow i nie wyswietlalem zadnych statycznych obrazow




Jak długo masz tą plazmę i co to za firma??
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Polosss vbmenu_register("postmenu_29746", true); - te co jakiś czas jeszcze widać - a później znikaja to są czasy reakcji komórek. Ale te pasy - czy widać je na każdym tle ?
Czy tylko jest to "powidok" czyli taki cień który sie pojawił w tych smych miejscach ?
pozdrawiam
 

Polosss

New member
Kiki tego nie widac na jasnym tle, widoczne sa tylko na czarnym tle gdy piksele sa wygaszone, wtedy czesc lekko sie jarzy tworzac te pasy i zawsze w tym samym miejscu i na tych pasach zostaja slady a po krotkiej chwili "zanikaja" i znowu sie jarza te piksele

bildex to LG px3rv mam go od grudnia
 

bildex

New member
Polosss napisał:
Kiki tego nie widac na jasnym tle, widoczne sa tylko na czarnym tle gdy piksele sa wygaszone, wtedy czesc lekko sie jarzy tworzac te pasy i zawsze w tym samym miejscu i na tych pasach zostaja slady a po krotkiej chwili "zanikaja" i znowu sie jarza te piksele

bildex to LG px3rv mam go od grudnia


Słuchaj bo ja miałem podobny problem w Philipsie.
Też myślałem że to efekt duszków czy wypalenia.
Oddałem do serwisu w ciagu 7 dni miałem z powrotem TV.
Wszystko jest dobrze. Co było?
Kurz osiadł na wewnątrz między panelem a szybą chroniącą.
Wyczyścili i wszystko jest OK.
Może masz to samo bo w plazmach dosyć często sie to dzieje
Pozdrawiam
 
Do góry