Wymiana Pionieer VSX-LX70 na SC-LX72

Tokepit

New member
Witam,
Mam od ok. roku wzmacniacz Pionieera VSX-LX70. Zastanawiam sie czy warto go wymienic na nowy SC-LX72.
Troche przewrotnie zapytam tych, co siedza w temacie - jakie argumenty przemawiaja za taka wymiana? Czy biorac pod uwage wspolprace z BR BDP-LX71 taka wymiana ma jakikolwiek sens? Czy biorac pod uwage posiadane glosniki JBL ES "uslysze" taka zmiane?

Mowiac szczerze - chcialbym dzieki Waszym odpowiedziom (prosze - tylko sensowmym :) wzmocnic/oslabic swoje przekonanie co do sensownosci takiej zmiany.
Pozdrawiam,
Piotr
 

leotdi

New member
witaj,

wg mnie - NIE obraź się tylko :fool: - nudzisz się i masz za dużo kasy !
I to jest sensowna opowiedź, na bezsensowne pytanie :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Tokepit

New member
Raczej nie - bardziej sie zastanawiam czy SC po prostu nie gra lepiej. Cale to pytanie wzielo sie stad, ze zewszad slysze jakie to rewolucyjne roziazania zastosowano w najnowszej linii SC i jak zawsze gdzies tam w glowie rodzi sie pytanie - czy moze warto wymienic by miec ta lepsza jakosc dzwieku?

leotdi napisał:
witaj,

wg mnie - NIE obraź się tylko :fool: - nudzisz się i masz za dużo kasy !
I to jest sensowna opowiedź, na bezsensowne pytanie :p
Nie obrazam sie bo po czesci masz racje :) A pytanie jest sensowne - bo ma na celu rozwianie - byc moze bezsensownych moich watpliwosci :)

Generalnie to pytanie jest do tych, którzy mieli stary ampli a wymienili na nowy i moga z czystym sumieniem polecic taka wymiane. Ja do niedawna mialem TV 507XA - wymienilem na serie 90H i np. polecam taka wymiane (gdyby ktos pytal czy warto) mimo, ze ktos móglby sadzic ze ta wymiana to z nudow i nadmiaru kasy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

pawliszak

New member
Gościu!....idziesz na łatwiznę!

Sensowna rada IMHO:wpłać kaucję w sklepie i weź na testowy rozruch do domu i porównaj z tym co masz!, a wnioski przedstaw na forum. :D
Proste?! :bober:
 
Do góry