Wymiana gier na PS3

GOLUMN

Member
Wymiana lub sprzedaż

Witam!Mam na sprzedaż lub wymianę TURNING POINT-FALL OF LIBERTY.Gra jest nowa raz zagrana.Po prostu mi nie podeszła.Wymienię się tylko na MEDAL OF HONOR AIRBORN.Oczywiście gra musi być tak jak moja w stanie idealnym.
 

pawlitor

New member
zamienie 2za 1

Panowie ponawiam swoją ofertę mam nadzieje ze bez błedów w nazwach gier do zamiany mam dwie gry heavenly sword oraz Uncharted Drake's Fortune za COD4 lub battlefild bad company pilnie bardzo prosze o odpowiedzi i zachęcam gry są w stanie idealnym podaje mój numer telefonu 668-819-786 </B></I></U>
 

electro4ever

New member
Dragon Ball Z : Burst Limit

Witam , Zamienie najnowsza Gre z Serii Dragon Ball Z : Burst Limit , Stan Plyty Idealny , mialem ja moze z 3 razy w napędzie , najchętniej na Pes 08 lub Euro 08 + jakis inny Tytul , Czyli 2 za Mojego Dragon Balla ;)
 

macha82

New member
Assassin's Creed i Virtua Tennis 3

Witam! Chętnie wymienię następujące pozycje:

- Assassin's Creed (szczerze mówiąc nie przypadła mi do gustu),

- Virtua Tennis 3 (kupiłem ją dosłownie wczoraj przez... pomyłkę. Wziąłem ją za Top Spin 3 :-/ ).

Pozdrawiam i zapraszam na GG: 3182217.
 

TRAVOL4

New member
Witam posiadam 2 gry na wymiane
-Def Jam Icon
-Juiced 2

Najchetniej na virtua fighter 5 ale niewykluczam wymiany na cos innego.Moge takze sprzedac te 2 gry kazda za 80 zl albo obydwie razem za 150 zl.Stan płyt idealny zadnej ryski plytki jak lustro!!!!!!!!!
 

cycek6

New member
Poszukuje gry "Fight Night Round 3". Do zaoferowania mam grę "Stuntman Ignition"- gierkę dość wysoko ocenianą przez fachowców. Kontakt-priv lub fon 667942820
 

electro4ever

New member
Wymienie DRAGON BALL Z : BURST LIMIT

Wymienie Dragon ball z BURST LIMIT 0 rysek , stan perfekt ! ideał // najchetniej na cod'a 4 lub euro 08 i cos jeszcze :)
 

kobik1

New member
NFS Pro Street

Wymienie NFS Pro Street stan bardzo dobry na Virtua Tennis 3, Assassin’s Creed lub inne. Warszawa gg 4033313
 
Ostatnia edycja:

ziomek23

New member
Pes 08

Witam
Zamienie gre Pro Evolution Soccer 2008 (PES 08 ) w stanie idealnym na Dragon Ball Z Burst Limit Lub GTA IV z dopłatą z mojej strony. Jestem też otwarty na oferty zawierające inne gry. Moje gg 12607127. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
wymianka

WYMIENIĘ :

- THE CLUB
- RATCHET & CLANK
- CONDEMNED 2
- BEOWULF


WSZYSTKIE GIERKI W STANIE IDEALNYM,ANGIELSKIE WERSJE JĘZYKOWE,
KONTAKT GG 9699431
 

ziomek23

New member
Pes 08

Witam
Moja oferta nadal aktualna
Zamienie Pes 08 stan idealny zero rys na Dragon Ball Z Burst Limit lub Gta IV lub MOH Airborne lub Call of Duty 3 lub COD 4 Modern Warfarel albo Burnout Paradise. W zamiane wchodzi takze zaplata z mojej strony (zaleznie od gry). Moje gg 12607127 lub mail patrol23bos@wp.pl Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

electro4ever

New member
Sprzedam DBZ BURST LIMIT

Cena Jaka mnie interesuje to 150 zl do lekkiej negocjacji :) , jak cos to pisac na gg gdzie podam linka do aukcji pozdro : 8710521
 

kogo

New member
Unreal Tournament 3

Witam,
wymienie Unereal Tournament 3 na jakas inna gierke :)
Zainteresowani pisac na gg: 5905240
lub na maila jsamol22@wp.pl
Pozdrawiam :)
 

Centosz

New member
Witam.
Sprzedam lub zamienie MEDAL OF HONOR:AIRBORNE na ps3.Wersja PAL (edycja PL).Cena 85zł+koszty wysyłki.Płyta,pudełko i książeczkia w stanie idealnym.Kontakt GG 3261167 (niewidoczny).
 
Do góry