Wymiana amplitunera na wzmacniacz

rabit

Active member
Bez reklam
Już tyle dobrego tu koledzy napisali o NAD-zie, a ja przewrotnie zachęcam do Denona 7. Bardzo dużo zależy od zgrania kolumny ze wzmacniaczem, a DLA MNIE, MA fajnie gra z Denon-em. I teraz pytanie, czy dla Ciebie też? Ale skąd to masz wiedzieć jak siedzisz na forum, zamiast posłuchać!!! Onkyo może mieć za dużo góry, choć są osoby które właśnie tego oczekują, za to dół jest ciężki do przebicia.
Nie warto kupować kota w worku, chyba że będziemy mieć następnego Borixona :) (w dobrego tego słowa znaczeniu) na forum, który będzie zmieniał sprzęty częściej jak rękawiczki :) . Oczywiście życzę tego koledze z całego serca, ale może lepszym rozwiązaniem jest przesłuchanie paru wzmacniaczy w salonie i wybranie do domu tego właściwego dla siebie, ewentualnie kupienie używki.
 

malin1976

Member
Takie pytanie mam : wystawiony na allebardzodrogo plus wysoka prowizja Nad c326 używka ma na zdjęciach z tyłu obudowy naklejke audioklanu że niby nie otwierany ? Czy tak ma być ? Bo np przy naprawie laptopa taką naklejkę daje serwis chyba . Jak to wygląda ?
NAD C326 BEE (6927865462) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
W ogóle chyba wezmę nówkę bo przeglądając ogłoszenia różnych wzmaków zauważyłem że rzadko wystawia je osoba prywatna a na ogół prywaciarze , lombardy i takie tam . Pewnie sporo z wystawek z niemieckich śmietników . Nie no żartuję ale coś w tym jednak jest hehe
 
Ostatnia edycja:

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Powiem szczerze ,że pierwszy raz takie coś widzę .Gdyby Audioklan naklejał takie naklejki to pewnie też by to robił na sprzętach innych producentów.
W przypadku NAD ,Audioklan jest już którymś dystrybutorem ,na dodatek ten wzmacniacz nie nie jest z nowej linii
Bardzo mądre zdania napisałeś na końcu - dokładnie myślę tak samo
 

malin1976

Member
Wytłumaczy mi ktoś skąd różnica cen w Anglii i w Polsce wzmaka Marantz PM6006 ? Tam poniżej 1500 zł można go wszędzie dostać a u nas ile tak realnie po rabatach wychodzi ?
Pytam bo jednak zdecydowałem się na zmiany i to konkretne . Przekonałem się do słuchania muzyki na Spotify za pośrednictwem konsoli ps4 podłączonym po optyku . Założyłem konto dwa tygodnie temu i chyba się pomału uzależniam hehe . Wiem że to nie ta sama jakość ale wygoda bierze górę .
 
Ostatnia edycja:
Do góry