Wymiana amp pod 4k.

Yoszek

New member
Ok dzięki Panowie,dostosuję się do porady odnośnie zmiany 2 kolumn oraz pewnie wezmę następną Yamahę.Mam jeszcze tylko pytanie odnośnie przesyłu obrazu.Czy obraz będzie ulegał "pogorszeniu" idąc poprzez ten amplituner zamiast bezpośrednio do ps4pro np?
 

mors111

Active member
Bez reklam
Czy obraz będzie ulegał "pogorszeniu" idąc poprzez ten amplituner zamiast bezpośrednio do ps4pro np?

być może niezauważalnie jednak to kolejne urządzenie po drodze jak i kolejne gniazda i kable , nie ma opcji by było lepiej , ale co do gorzej to niech się wypowiedzą Ci co mają i tak połączyli
 

Rafal7

Banned
Wyłącza się skaler i ampli nie ingeruje w obraz.
Wogóle to co ma wspólnego dodatkowe gniazdo i dodatkowy kabel w sygnale cyfrowym :)
 

Yoszek

New member
być może niezauważalnie jednak to kolejne urządzenie po drodze jak i kolejne gniazda i kable , nie ma opcji by było lepiej , ale co do gorzej to niech się wypowiedzą Ci co mają i tak połączyli

Teraz jak o tym pisaliście to podłączałem tv do ps4 i z powrotem tv ps4 amp.Różnicy tak nie widać,chyba że bym postawił 2 obrazy koło Siebie,to może bym coś zauważył.
 

Yoszek

New member
Warto.
Tylko zerknąłeś a cenę można jeszcze zbić

Ok,poczytam jeszcze ale pewnie wezmę ten co piszesz.Ostatnio też miałem tak polecane(wybrałem najpierw gorszą yamahę) i zmieniłem na tą co mam.Zakupy pod koniec roku amp i tv a jakoś w przyszłym zmienię kolumny bo mi nie starczy na wszystko naraz.Dzięki Panowie raz jeszcze.
 
Do góry