Wymian KD proszę o pomoc!

wojak pit

New member
Przymierzam się do wymiany całego kina domowego na coś nowszego. Chyba już zdecydowałem się na amplituner Yamaha RX-V 663 do tego DVD Yamaha S2700, dylemat mam co do wyboru głośników. Myślałem o Jamo S606 w zestawie 5.0 i suba Jamo SUB 200. Zestaw ten będzie używany 50% muzyka i 50 % filmy. Brzmienie jakiego szukam to miękki ciepły bas nisko schodzący (nie dudniący) i soczysta ale nie gwiżdżąca góra. Muza jakiej słucham to blues, stary rock, trochę Jazzu, pomieszczenie 20 m2. Napiszcie co myślicie o tym zestawie lub zaproponujcie coś w podobnych pieniądzach.Z góry dziękuję. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

armi

New member
Bez reklam
zestaw całkiem ciekawy

tylko do kina to jednach chociaż ten sub200 by się przydał bo będziesz czuł niedosyt
 

rad76

New member
Również przymierzam się do zmiany w moim kinie domowym, aktualnie gra u mnie yamaha rxv620, jako fronty B&W 602 S2, centralny B&W CMD CNT, sub B&W ASW 500, jako tyły technicsy 50W mocy muzycznej. I pytanie, co najlepiej wymienić i na co, czy ampli, czy tyły, czy fronty na tył a na przód coś większego, może jakieś podłogówki. Budżet max 2000zł. Salon ok. 30m2.
 

rad76

New member
Zmieniłem aplituner na yamaha rxv 663, jednak nie jestem zadowolony z jakości dźwięku w stereo. Może nawet nic się nie zmieniło w porównaniu z 620. Trzeba więc wysupłać kolejne pieniążki. Tylko na co najpierw? Wzmacniacz stereo czy jednak inne kolumny. Jeśli chodzi o wzmacniacz to w oko wpadł mi NAD C325BEE ze względu na w miare niską cenę - ok. £199.99, a jeśli chodzi o kolumny to sam nie wiem, pewnie najlepiej coś z B&W żeby w kinie się komponowały z resztą, ale się nie upieram. Budżet na kolumny ok 2500 (stereo), na wzmacniacz ok 1500. Oczywiście nie będę kupował jednocześnie, więc proszę o radę co warto kupić najpierw.
 
Do góry