Wycofane N71 nowe N73 ? Na co czekać ?

gorlik

New member
Witam,
jak kazdy ktory chce nabyc tv LCD od kilku tygodni sledze i rozgladam sie za TV Samsunga. Wybor padl na N71 no i wybralem sobie najtanszy sklep internetowy i co ... model juz nie jest w sprzedazy, gdyz wycofano go z produkcji. Czyli potwierdza sie to co czytalem w ktoryms watku. Przegladac zaczalem strone samsung.com i natrafilem na model N73. Jako ze jest on nowy to moze poprawili usterki jakie wystepowaly w N71. Cena bagatela: 655 GBP. Nie jest to duzo jak na nowy model okolo 3 800 zl. Tylko pytanie kiedy N73 wejdzie na teren Polski ? W sumie skusil bym się na ten model jako mam do wydania max 4 tys. Ciekawe czy cena bedzie porownywalna do 655 GBP ?:cool:

Teraz pytanie za 100 punktow: czekać na N73 czy szukać N71 i go kupować?:grin:

Pozdr
gorlik
 

dyrooo

New member
Ja od kilku dni jestem posiadaczem N71. Jak do tek pory żadnych usterek nie odnalazłem w tym telewizorze. A czekać z zakupem TV można w nieskończoność bo zawsze wyjdzie coś nowszego, lepszego.
 

bor@s

New member
N71 nie ma żadnych usterek, poza brakiem automatycznego rozciągania ekranu przy pseudo 16/9 (z pasami) oraz nienatywnej rozdziałce przy połączeniu HDMI z PC. Poza tym wad BRAK!
 

dieseltdi

New member
dołączam sie do kolegów mam n71 od 25 stycznia wszystko jest ok nie mam zastrzeżeń
pozdrawiam
PS.tv kupowałęm od września zaszłego roku(nie mogłem się zdecydować) jajk napisał dyrooo można czekać w nieskończoność a i tak znajdzie się coś nowszego-bo taka jest kolej rzeczy
 

noise

New member
Przepraszam moze za glupie pytanie ale co to onacza "nienatywnej rozdziałce przy połączeniu HDMI z PC"? Chce kupic lcd by na nim ogladac filmy z laptopa dvd oraz hd (720) i wydaje mi sie ze moze mnie to dotyczyc ;)
 

bor@s

New member
noise napisał:
Przepraszam moze za glupie pytanie ale co to onacza "nienatywnej rozdziałce przy połączeniu HDMI z PC"? Chce kupic lcd by na nim ogladac filmy z laptopa dvd oraz hd (720) i wydaje mi sie ze moze mnie to dotyczyc ;)

tutaj to opisałem szczegółowo:
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?p=80826#post80826

w skrócie: podłączaj przez D-SUB, nie HDMI, a uzyskasz najlepszą jakość w rozdzielczości natywnej.
 
Do góry