Wycena , gdzie dokonać ?

Aaron

New member
Podpowiedzcie proszę czy jest gdzieś w sieci opcja podejrzenia ile może kosztować sprzęt używany. Mam do zbycia zestaw 5.0 Kody , który już jest nie produkowany (2006) i nie mogę go znaleźć w serwisach sprzedażowych żeby się zorientować. Wiem , że nie jest wart wiele , ale spalić w kominku trochę mi go szkoda bo wiernie służył a i sprzątania po tym byłoby sporo ... :)
 

Aaron

New member
Daj znać jak zdecydujesz ile jesteś w stanie zapłacić mi za przyjemność radosnego ogniska ... :),
Oczekiwałem raczej poważniejszej odpowiedzi , ale taka też nie jest zła ...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak nie znalazles na allegro czegos podobnego, to wyszukaj podobny sprzet z tamtych lat, bardziej popularny w podobnej cenie zakupu i juz bedziesz mial odpowiedz. Mozna wystawic od 1zl ale to nie zawsze sie sprawdza i mozna sporo stracic, w porownaniu do z gory ustalonej ceny.
 

Aaron

New member
wrzuć foto i podaj proponowaną cenę:smile:
Pani od polskiego odpowiedziałaby Ci : "Czytaj ze zrozumieniem... " :hihi:
Zgadnij po co zakładałem ten temat .... ;)
(odsyłam do pierwszego postu - jakbym wiedział ile , choćby orientacyjnie to nie zawracałbym głowy forumowiczom tematu "kino domowe" tylko wywalił ofertę w "Giełda" ...)
 

Aaron

New member
Ethar , po wszystkich odpustach będę Cię wychwalał. Jak ja szukałem tej strony ... Zaraz idę tam pomyszkować , bo nawet do innych rzeczy się przyda .... Wielkie dzięki.
Sprawdziłem i jutro wystawiam , to archiwum to jest to o co chodziło. Temat zamykam. Jeszcze raz dzięki
 
Do góry