Wybrałem Sharp Lc-37xl8e! Dobry Wybór ??

visor11

New member
witam jak w temacie wybrałem ten Tv( SHARP LC-37XL8E ) do 3500zł tyle mialem.Doradzono mi ze ten bedzie jeden z lepszych ( ponoc lepszy od samsunga 40a656 )...A wy jak mysliscie dobrze wybrałem ! ?
 

echo84

New member
a dlaczego zdecydowałeś się na 'tak drogi' 37 lcd? ze względu na 100 hz i full hd? Czy jeszcze z jakiegoś powodu?

bo odrzuciłeś 40 lcd, więc jakieś powody musiałeś mieć.
 

echo84

New member
no tak to na pewno racja:)

ale dlaczego kupił tak drogi jak dla mnie przynajmniej lcd 37? skoro są tańsze np Twój też full hd:)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
nie bardzo rozumiem wątku ?
To ja od Ciebie jako posiadacza tego telewizora pytam , jak Ci się podoba grając u Ciebie w Twoich warunkach ten Sharp ?
Napisz co oglądasz i jaka jest Twoja opinia.
Podziel się proszę swoim doświadczeniem :D
 

echo84

New member
a4tech napisał:
@echo84

Full HD to nie wszystko ;)

no ale on ma full hd i inne lcd tańsze też mają full hd....

Żeby nie było ja się nie wymądrzam ja tylko pytam:)

Więc co ten jego sharp ma takiego dobrego że warto mu było aż tyle za niego zapłacić?

A może się tak pozytywnie wypowiadasz bo po prostu jesteś zwolennikiem sharp'a ?:)
Tak poważnie to proszę o poważną odpowiedź:)
 

a4tech

New member
@echo84

Tak, jestem zwolennikiem SHARP-a lecz nie tylko.
Jeszcze bardziej jestem zwolennikiem PIONEER-a :D

Ale nie wiem czy będzie kiedy kolwiek mi dane być jego posiadaczem ;)


Tak jak Ci już pisałem Full HD to nie wszystko !!!


Liczy się jakość, zastosowana technologia i cena za dany produkt + potrzeby użytkownika.

To wszystko decyduje o odpowiednim wyborze danego produktu...
 

echo84

New member
a4tech napisał:
@echo84

Tak, jestem zwolennikiem SHARP-a lecz nie tylko.
Jeszcze bardziej jestem zwolennikiem PIONEER-a :D

Ale nie wiem czy będzie kiedy kolwiek mi dane być jego posiadaczem ;)


Tak jak Ci już pisałem Full HD to nie wszystko !!!


Liczy się jakość, zastosowana technologia i cena za dany produkt + potrzeby użytkownika.

To wszystko decyduje o odpowiednim wyborze danego produktu...

to podpowiedz mi proszę jakieś konkretne modele jeśli możesz... tak jak pisałem wcześniej do oglądania piłki i filmów akcji... chciałbym w 37 cali maksymalnie do 3000, i co z ta matrycą jaka to powina być do oglądania dużo sportu? i to 100 hz? i czy nie będzie różnicy na full hd a hd ready przy odbiorze sd z upc kablowki, i czy ta rozdzielczośc jest wazna bo niektore 37 lcd mają 19** coś tam a niektóre 13** coś tam:)

Wiem, że dużo pytań ale proszę o pomoc Ciebie jak i kikiego jesli moglibyscie byłbym wdzięczny:)
 

a4tech

New member
@echo84

Kolega @Kiki powie Ci wiecej, ponieważ stale w tym siedzi.
Tak w tym temacie TV siedzi, że nawet nie można Go u niego w Firmie złapać ;)

A co do Twoich pytań...

1. "przy odbiorze sd z upc kablowki" nie zobaczysz żadnej różnicy miedzy HD Ready a Full HD - Wiec tak jak sam pisałeś, po co przepłacać ? :)
2. Ta rozdzielczość "coś tam, coś tam" to właśnie Hd Ready oraz Full HD.
3. Tak jak pisałem Ci w innym poście LINK , sensowny TV do twoich potrzeb już sobie sam wybrałeś.

I uważam, że bedzie to odpowiedni wybór.


ps. do dynamicznych scen, szczególnie w poziomie 100 Hz to podstawa.
 
Ostatnia edycja:

visor11

New member
KOLEDZY jutro mam miec go czyli 31.12 ;p Mam xboxa 360 wiec go wytestuje i również posiadam satke "N",po oglądam "n", pogram w gry i wam przedstawie co i jak....ZDAM WAM RELACJE JAKIE SĄ MOJE ODCZUCIA....

P.S bede miał okazje go porównac z samsungiem 40A536 i podam swoja opinie...pozdrawiam !
 

visor11

New member
kurde sorry forumowicze ale DHL sie spóznia miał byc 31.12 a okazało sie ze będzie 5.1.2009... I TO ma byc kurier....SKANDAL !!! kurde a juz nie moge sie doczekac !!
 
Do góry