Wybor ?

tron12

New member
Witam , wlasnie dzis zlozylem zamowienie w Redcoonie na LG 50PK760. Maja miec dostawe 27-28 wiec poczekamy i zobaczymy czy przyjdzie,kobieta z info.powdziala ze ma byc.
Skusilem sie na niego bo 1000 zł piechota nie chodzi , a roznice sa znikome miedzy PK950.
Jesli chcialbym tych wszystkich wodotryskow sieciowych wzialbym Samsunga C6500 ale on buczy wiec odpadl od razu.
Dziekuje za podpowiedzi.
 

Cableguy

New member
Chodziło mi ogólne wady:eek:obraz ,płynność,itp.Podziel się ogólnymi wrażeniami,te które wymieniłeś wszyscy znają.:)


Jak dla mnie jakość obrazu jest ok (subiektywnie oczywiście), a możliwości regulacji (kolory, ostrość) jest tak dużo że chyba każdy ustawi sobie wg gustu.

Jedna rzecz mnie irytuje - widoczne są 'duchy' poziomych kontrastowych linii ale to zdaje się cecha technologii plazmowej - TV innych producentów też tak mają. Ale widoczne jest to wyłącznie na jakiś ramkach w menu dekodera, przy oglądaniu TV niewidoczne.

Powidoki powstają ale przy normalnym oglądaniu TV ciężko je dostrzec - praktycznie trzeba nos przyłożyć do wyłączonego TV żeby zobaczyć 'wypalone' w rogu logo stacji. Jak się nie zostawi stop klatki na godzinę to IMHO nie ma problemu.

Brak mechanizmu interpolacji klatek mi osobiście pasuje, czasem widać sławny 'judder' ale jak dla mnie podkreśla on efekt kinowy a nie przeszkadza w przeciwieństwie do artefaktów wprowadzanych przez wszystkie mechanizmy interpolacji (które w zasadzie przydają się tylko w LCD).
 

tron12

New member
Witam, dostalem wlasnie wczoraj mojego LG 50PK760 Made in POLAND :)
Produkcja wrzesien 2010.
Mam pytanie do posiadaczy podobnego sprzetu, w wersji PK950 dostawalismy adapter USB do WI FI , w zestawie PK760 nie ma ale mozna sobie dokupic, moje pytanie jest takie czy ktos probowal kupic inna karte USB Wi FI innej firmy niz LG i czy bedzie dziala z TV ?
Drugie pytanie jak sprawdzic ile juz przepracowal godzin TV ?
Za odp. z gory dzieki.
 

Cableguy

New member
Mam pytanie do posiadaczy podobnego sprzetu, w wersji PK950 dostawalismy adapter USB do WI FI , w zestawie PK760 nie ma ale mozna sobie dokupic, moje pytanie jest takie czy ktos probowal kupic inna karte USB Wi FI innej firmy niz LG i czy bedzie dziala z TV ?
Drugie pytanie jak sprawdzic ile juz przepracowal godzin TV ?


Zamiast adaptera WiFi lepiej kupić router z funkcją AP Client i podłączyć urządzenia AV kablem. Teraz wszystko wymaga podłączenia do sieci, np u mnie: TV, Blu-ray, dekoder N - w switchu jedno wolne gniazdko mi zostało (na Boxee Box'a chyba?).


Czas pracy TV można sprawdzać wchodząc do menu a potem czerwony guzik.
 
Do góry